BalkanWeb kerkon te punesoje nje Webmaster - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

BalkanWeb kerkon te punesoje nje Webmaster

BalkanWeb kerkon te punesoje nje Webmaster

· 1 · 893

  • Postime: 27101
  • Karma: +11/-5
  • Gjinia: Mashkull

ne: 16-02-2012, 17:07:37
Oferte Pune!

BalkanWeb kerkon te punesoje nje Webmaster, me eksperienc te gjate ne programim. Kandidati duhet te jete i afte te punoje ne grup.

Cv-et mund ti dergoni ne kete adrese: webmaster@balkanweb.com

P.s Njoftimin e gjeta te faqa e www.balkanweb.com thjesht e vendosa ketu mos i intereson ndonjerit  :)

Temat e fundit