Bloget e Mi Kryesor - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Bloget e Mi Kryesor

Bloget e Mi Kryesor

· 4 · 1036

 • Postime: 556
 • Karma: +4/-2
 • Gjinia: Mashkull

ne: 16-07-2008, 00:15:54
Te kesh nje blog ne blog ne blogger.com (emriyt.blogspot.com) per mendimin tim ja vle aq sa dhe nje dominio www.emriyt.com dhe je shum i favorizum ne kerkimet e google, per ate un personalish po e  testoj ne shum bloge ne gjuhen shqipe dhe te huaj dhe mund te them qe ne ato te huajt vizitat jane shum me te medha me pun me te vogel, po vendos si shembuj disa nder bloget kryesore qe po merrem hap pas hapi me azhornimin e tyre.http://shqipsms.blogspot.com Blog komplet ne gjuhen Shqipe me te cilin shpjegoj ne menyr te shkurter se si te dergoni sms falas nga linke te ndryshme. Nuk ka nje numer te konsiderueshem vizitash por gjithsesi e rifreskoj sa here qe disponoj me linke te ri. Me habit renditja e tij ne google me fjalen ''sms falas'' pasi leviz pothuajse qdo dit pozicion ndersa sitet tjera nuk levizin, zakonisht eshte ne faqe te 2 ose 3 kur kerkon ''sms falas'' .

http://albfilm.blogspot.com Blog per shkarkimin e filmave Shqiptar qe ndollen ne site te tjere, por nga menyra shum vizitor as qe nuk e kuptojne qe filmin po e shkarkojne nga nje sit tjeter, gjithsesi kam veshtiresi te gjej filma shqiptar per shkarkim pasi pak site disponojne dhe per kete kam vendosur edhe filma shqiptar nga google video per shkarkim qe kan kualitet te ulet, Vizitat jan ne numer te vogel per momentin.

http://al-mp3.blogspot.com I njejti qellim si me blogun e mesiperm per filma por tani per mp3 shqiptare, po hasi problem me kerkimet e google pasi edhe pse gjith ky material ne blog eshte shum pak i vendosur ne google si blog por shpresoj qe fruti i punes te shikohet me kalimin e kohes pasi vizitat jan te ulta per punen e ber ne te, gjithashtu faqja karikohet pak avash por gjithsesi me duket qe eshte faj i rreklamave keshtu qe do i rregulloj disi, gjithashtu akoma mungojne shum mp3 te njohura por avash avash do i vendos te gjith.

http://free-rapid-share.blogspot.com Blog per shkarkime nga RapidShare apo site te tjer te ngjashem qe ka pak kohe qe kam hapur dhe materialet jan akoma te pakta edhe pse ne azhornim te vazhdueshem dhe ka rreth 4, 5 dit qe eshte indikuar ne kerkimet e google dhe nga rreth 10 vizita ne dite qe kishte javet e para kaloj direkt ne me shum se 200 vizita unike ne dite qe them me rritjen e materialit ne blog qe nuk eshte veshtir te gjindet i gatshem do rritet dukshem dhe numri i vizitoreve.


Keto ishin nder me kryesoret dhe qe me pelqejne me shum por dhe te tjer do ju prezantoj me kalimin e kohes, ndonje ide, kritike, keshill etj rreth tyre do jet e mirpritur nga un dhe ne ndihme per mua qe ti permisoj si bloge.

 • Postime: 40
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 18-07-2008, 15:16:51
Ue Smiba ide e shkelqyer!
Do kesh me mijera konkurrente tani  :D

 • Postime: 28197
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 11-08-2008, 03:51:29
Trego ketu blogun apo blogjet qe te perkasin. ^o)

Une nje ne Blogspot qe e perdor per testime http://zeriyt.blogspot.com/
Se di per c'arsye por ky ka PR4  hmmmmm:

 • Postime: 556
 • Karma: +4/-2
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 11-08-2008, 12:19:47
Max pash dhe nja 3 bloge te tjer qe kishe ti por te keshilloj te perdorish template te tjer dhe jo ato te blogger pasi jan fare te thjesh dhe nuk krijojne nje pamje te bukur per blogun  ;).
Kam disa bloge por ato qe kan me shum vizita jan.
http://free-rapid-share.blogspot.com/
http://shqipsms.blogspot.com/
http://al-mp3.blogspot.com/
http://telefonoj.blogspot.com/
http://soldi-ebook.blogspot.com/
http://albfilm.blogspot.com/ etj etj . . .

Temat e fundit