Brave Browser - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Brave Browser

Brave Browser

· 1 · 457

  • Postime: 28238
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

ne: 10-05-2019, 11:57:23
Shfletuesi Brave eshte nje tjeter shfletues i bazuar ne Chromium, por me theks me shume te privatsia.
 

Nese nuk gabohem eshte krijuar nga njeri qe kam pas punuar te Mozilla perpara. E vecanta e madhe e Brave eshte se me te perdoruesit mund te fitojne para ne formen e BAT (basic attention token) qe eshte nje kriptovalute dixhitale. Per me shume vizitoni https://brave.com

Temat e fundit