×
Hyrja
Profili

Cfar script perdor kjo faqe?

Cfar script perdor kjo faqe?

· 6 · 529

  • Postime: 342
Dr0mAs
ne: 24-12-2013, 21:08:25
Mirmbrema!

Spo zgjatem, meqense po kerkoja nje script per nje tip direktorie doja te dija cfar script perdor kjo faqe

Duapune.com

  • Postime: 1111
  • Gjinia: Mashkull
Poshnjari
#1 ne: 25-12-2013, 00:28:24
me duket se eshte kjo ketu siaps Tech Al

  • Postime: 342
Dr0mAs
#2 ne: 25-12-2013, 00:33:43
Behu me specifik, faqet per kontroll te script si webmastercaffe di ti perdor por jQuery?
Ma shpjegon dot hollesisht?

  • Postime: 1111
  • Gjinia: Mashkull
Poshnjari
#3 ne: 25-12-2013, 02:27:02
nuk e di se car njohurie ke nga kodimi, por sbesoj te jesh nuk fare, gjithsesi ketu e ke me te detajuar http://www.jquery-tutorial-for-beginners.info/2013/04/how-to-install-jquery.html nese nuk arrin dote qe te beshe te paketn instalinin une te sygjeroje te dalesh nga kjo udhe dhe te parkosh.
Gjithe te mirat.

  • Postime: 376
  • Gjinia: Mashkull
AlbCoder
#4 ne: 25-12-2013, 13:12:25
nuk e di se car njohurie ke nga kodimi, por sbesoj te jesh nuk fare, gjithsesi ketu e ke me te detajuar http://www.jquery-tutorial-for-beginners.info/2013/04/how-to-install-jquery.html nese nuk arrin dote qe te beshe te paketn instalinin une te sygjeroje te dalesh nga kjo udhe dhe te parkosh.
Gjithe te mirat.
Jquery nuk eshte CMS eshte Plugin.

http://builtwith.com/duapune.com

Dromas nuk kam shume kohe te kontrolloj,hidh nje sy te keto linke
http://duapune.com/admin/docs/
http://duapune.com/admin
:)

  • Postime: 342
Dr0mAs
#5 ne: 25-12-2013, 16:12:40
Albcoder faleminderit, po i shikoj nje here keto :)

Poshnja besoj se pergjigjen e more, te jesh i sigurt qe do mirprisja dhe mirpres sygjerime nga ti por mundohu mos te dukesh si budalla here tjeter, sa per parkim mund dhe te kesh te drejte pasi sdi shume, sjam ndonje fare mjeshtri ne kodim, dizenjim etj... por te pakten di 3 gjera, 2 i kam mbajtur per vete dhe 1 ta kam dhene ty kur sdije te ndryshoje fontin ne themet qe perdor, seshte nevoja ta zgjas me teper, je dakort?P.s: Albcoder me pate cuar mesazh disa kohe me pare por un si kam pare faktikisht, e kam hapur mesazhin por prisja ta lexoja ne krye por ketu dilkan mesazhet e reja ne fund, nqs se ke gjetur shqiponja theme me thuaj pasi duhet ta kem akoma ne pc.

Temat e fundit