Cfar script perdor kjo faqe? - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cfar script perdor kjo faqe?

Cfar script perdor kjo faqe?

· 6 · 860

 • Postime: 343
 • Karma: +0/-0

ne: 24-12-2013, 21:08:25
Mirmbrema!

Spo zgjatem, meqense po kerkoja nje script per nje tip direktorie doja te dija cfar script perdor kjo faqe

Duapune.com

 • Postime: 1116
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 25-12-2013, 00:28:24
me duket se eshte kjo ketu siaps Tech Al

 • Postime: 343
 • Karma: +0/-0

#2 ne: 25-12-2013, 00:33:43
Behu me specifik, faqet per kontroll te script si webmastercaffe di ti perdor por jQuery?
Ma shpjegon dot hollesisht?

 • Postime: 1116
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 25-12-2013, 02:27:02
nuk e di se car njohurie ke nga kodimi, por sbesoj te jesh nuk fare, gjithsesi ketu e ke me te detajuar http://www.jquery-tutorial-for-beginners.info/2013/04/how-to-install-jquery.html nese nuk arrin dote qe te beshe te paketn instalinin une te sygjeroje te dalesh nga kjo udhe dhe te parkosh.
Gjithe te mirat.

 • Postime: 376
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 25-12-2013, 13:12:25
nuk e di se car njohurie ke nga kodimi, por sbesoj te jesh nuk fare, gjithsesi ketu e ke me te detajuar http://www.jquery-tutorial-for-beginners.info/2013/04/how-to-install-jquery.html nese nuk arrin dote qe te beshe te paketn instalinin une te sygjeroje te dalesh nga kjo udhe dhe te parkosh.
Gjithe te mirat.
Jquery nuk eshte CMS eshte Plugin.

http://builtwith.com/duapune.com

Dromas nuk kam shume kohe te kontrolloj,hidh nje sy te keto linke
http://duapune.com/admin/docs/
http://duapune.com/admin
:)

 • Postime: 343
 • Karma: +0/-0

#5 ne: 25-12-2013, 16:12:40
Albcoder faleminderit, po i shikoj nje here keto :)

Poshnja besoj se pergjigjen e more, te jesh i sigurt qe do mirprisja dhe mirpres sygjerime nga ti por mundohu mos te dukesh si budalla here tjeter, sa per parkim mund dhe te kesh te drejte pasi sdi shume, sjam ndonje fare mjeshtri ne kodim, dizenjim etj... por te pakten di 3 gjera, 2 i kam mbajtur per vete dhe 1 ta kam dhene ty kur sdije te ndryshoje fontin ne themet qe perdor, seshte nevoja ta zgjas me teper, je dakort?P.s: Albcoder me pate cuar mesazh disa kohe me pare por un si kam pare faktikisht, e kam hapur mesazhin por prisja ta lexoja ne krye por ketu dilkan mesazhet e reja ne fund, nqs se ke gjetur shqiponja theme me thuaj pasi duhet ta kem akoma ne pc.

Temat e fundit