×
Hyrja
Profili

Cfare emri i vini kesaj?

Cfare emri i vini kesaj?

· 2 · 624

  • Postime: 1106
  • Gjinia: Mashkull
Poshnjari
ne: 07-03-2011, 14:53:16
Duke pergatitur nje artikull interesant, ndesha nje lajm per një përkëthyes shqiptar, Por nuj gje nuk kuptova se lajmet nuk kane referim dhe nuk e di se cilit mund ti besoje  :D
Lexo 1

Lexo 2 :S  hmmmmm:
pra kur ndodhi dhe sa here ka ndodhur nje ngjarje e tille?

  • Postime: 271
  • Gjinia: Mashkull
kokushta
#1 ne: 07-03-2011, 18:40:09
Une do te thoja qe ka nje gabim "shtypi". Data 11-11 eshte per te dy sitet qe publikojne te njejtin lajm dhe kane te deklaruar edhe burimin: nga Shekulli online.

Tek lajme.shqiperia.com ka nje gabim ne vit, ku thote 11-nentor-2011!!??

Nuk di ku eshte bere gabimi por ja qe eshte.
 

Çfarë po ndodh me vaksinën kundër koronavirusit?

Nisur nga InfoZRubrika Jeta

Postimi i fundit 09-09-2020, 23:31:40
nga InfoZ
Çfarë i ndodh trupit tuaj nëse nuk hani pas stërvitjes

Nisur nga InfoZRubrika Fitness

Postimi i fundit 04-06-2020, 07:47:14
nga InfoZ
Çfarë pëlqejnë gratë te një burrë?

Nisur nga InfoZRubrika Ndjenja

Postimi i fundit 26-05-2020, 12:29:47
nga InfoZ
Cfare duhet te dini para se te investoni?

Nisur nga albinalbanRubrika Leku

Postimi i fundit 15-05-2020, 10:57:46
nga erlehta
Kush dhe cfare jane Jexhuxh - Maxhuxhet?

Nisur nga M A XRubrika Libraria Islame

Postimi i fundit 07-05-2020, 13:59:31
nga M A X