Cfare eshte Google 7? - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cfare eshte Google 7?

Cfare eshte Google 7?

· 6 · 1199

 • Postime: 1113
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

ne: 29-12-2011, 00:06:28
Diku nga digital point ndesha me nje titull te tille se cafre eshte google 7 dhe nuk arrita ta kuptoje fort mire, pra a ka degjuar ndonjeri ketu ne lidhje me kete?

 • Postime: 28193
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 29-12-2011, 08:41:35
Na e dergo kete linkun ne fjale qe ta lexojme edhe neve.

 • Postime: 1113
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 29-12-2011, 17:18:29

 • Postime: 28193
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 29-12-2011, 18:51:51
Duket si nje thashethem i pabazuar ndonje fakt konkret. Asgje me rendesi dmth :)

 • Postime: 1113
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 29-12-2011, 19:05:24
Po per
Duket si nje thashethem i pabazuar ndonje fakt konkret. Asgje me rendesi dmth :)
google Panda?Apo te hape nje teme te re? :S

 • Postime: 28193
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 29-12-2011, 22:10:13

Temat e fundit