×
Hyrja
Profili

Cfare eshte Google 7?

Cfare eshte Google 7?

· 6 · 1090

 • Postime: 1108
 • Gjinia: Mashkull
Poshnjari
ne: 29-12-2011, 00:06:28
Diku nga digital point ndesha me nje titull te tille se cafre eshte google 7 dhe nuk arrita ta kuptoje fort mire, pra a ka degjuar ndonjeri ketu ne lidhje me kete?

 • Postime: 26634
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#1 ne: 29-12-2011, 08:41:35
Na e dergo kete linkun ne fjale qe ta lexojme edhe neve.

 • Postime: 1108
 • Gjinia: Mashkull
Poshnjari
#2 ne: 29-12-2011, 17:18:29

 • Postime: 26634
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#3 ne: 29-12-2011, 18:51:51
Duket si nje thashethem i pabazuar ndonje fakt konkret. Asgje me rendesi dmth :)

 • Postime: 1108
 • Gjinia: Mashkull
Poshnjari
#4 ne: 29-12-2011, 19:05:24
Po per
Duket si nje thashethem i pabazuar ndonje fakt konkret. Asgje me rendesi dmth :)
google Panda?Apo te hape nje teme te re? :S

 • Postime: 26634
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#5 ne: 29-12-2011, 22:10:13
 

Çfarë po ndodh me vaksinën kundër koronavirusit?

Nisur nga InfoZRubrika Jeta

Postimi i fundit 09-09-2020, 23:31:40
nga InfoZ
Çfarë i ndodh trupit tuaj nëse nuk hani pas stërvitjes

Nisur nga InfoZRubrika Fitness

Postimi i fundit 04-06-2020, 07:47:14
nga InfoZ
Çfarë pëlqejnë gratë te një burrë?

Nisur nga InfoZRubrika Ndjenja

Postimi i fundit 26-05-2020, 12:29:47
nga InfoZ
Cfare duhet te dini para se te investoni?

Nisur nga albinalbanRubrika Leku

Postimi i fundit 15-05-2020, 10:57:46
nga erlehta
Kush dhe cfare jane Jexhuxh - Maxhuxhet?

Nisur nga M A XRubrika Libraria Islame

Postimi i fundit 07-05-2020, 13:59:31
nga M A X