×

Cfare lloj Smartphone perdorni?

Cfare lloj Smartphone perdorni?

· 14 · 277

 • Postime: 26403
 • Gjinia: Mashkull
M A X
ne: 26-03-2019, 17:49:56
 

Smartphone eshte bere sot pajisja me e rendesishme e jetes se perditshme, qe na shoqeron ngado dhe ne cdo situate. Praktikisht eshte bere si nje tjeter gjymtyre e trupit te njeriut. Une pe vete perdor nje OnePlus 6t dhe jam shume i kenaqur deri tani.

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#1 ne: 26-03-2019, 17:53:56
I phone 8plus dhe po mendoj ta upgrade. Mgjth edhe me kete jam i kenaqur sepse deri tani e mban mire stresin. :D

 • Postime: 3250
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#2 ne: 26-03-2019, 18:14:32
unë kam një mbi r6 dhe një p30 pro I kam blerë nga aliexpres

 • Postime: 1104
 • Gjinia: Mashkull
Poshnjari
#3 ne: 26-03-2019, 18:16:55
Une nje te vjeter iPhone 6s plus. Por duron akoma do te kem edhe per disa vite :D

 • Postime: 253
Monique
#4 ne: 26-03-2019, 19:07:43
Xiamo note 6 ...me knoqi me baterine

 • Postime: 26403
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#5 ne: 26-03-2019, 19:23:36
Xiamo tingellon si Tiamo :D

 • Postime: 26403
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#6 ne: 26-03-2019, 19:24:12

 • Postime: 253
Monique
#7 ne: 26-03-2019, 19:24:47
Max...je jashte teme...ku eshte komanda edito postimin lol

 • Postime: 26403
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#8 ne: 26-03-2019, 19:27:40
...shqiptarit si ha....:D
Degjoje kengen

 • Postime: 253
Monique
#9 ne: 26-03-2019, 19:32:24
Hahahahhahah moshe per kokaine kam une ore lol

 • Postime: 1104
 • Gjinia: Mashkull
Poshnjari
#10 ne: 26-03-2019, 20:21:12
Na u prish dhe @MAX

 • Postime: 26403
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#11 ne: 26-03-2019, 20:49:19
Ka munci ka qene gjithmone🤣

 • Postime: 253
Monique
#12 ne: 26-03-2019, 20:56:55
Eee iku vapa me gushtin per keto eksperimente
Je kujtu vone o Max lol

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#13 ne: 28-03-2019, 14:44:27
Kam dy.. Nje Google Pixel XL qe e kom hallakat ne max dhe nje S7 edge qe e mbaj ne sirtar, per black market :P
 

Çfarë i ndodh trupit tuaj nëse nuk hani pas stërvitjes

Nisur nga InfoZRubrika Fitness

Postimi i fundit 04-06-2020, 07:47:14
nga InfoZ
Çfarë pëlqejnë gratë te një burrë?

Nisur nga InfoZRubrika Ndjenja

Postimi i fundit 26-05-2020, 12:29:47
nga InfoZ
Cfare duhet te dini para se te investoni?

Nisur nga albinalbanRubrika Leku

Postimi i fundit 15-05-2020, 10:57:46
nga erlehta
Kush dhe cfare jane Jexhuxh - Maxhuxhet?

Nisur nga M A XRubrika Libraria Islame

Postimi i fundit 07-05-2020, 13:59:31
nga M A X
Çfarë është sëmundja ‘Kawasaki’ dhe si lidhet me COVID-19

Nisur nga M A XRubrika Jeta

Postimi i fundit 12-05-2020, 08:56:22
nga M A X