Cfare lloj Smartphone perdorni? - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cfare lloj Smartphone perdorni?

Cfare lloj Smartphone perdorni?

· 14 · 545

 • Postime: 28013
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

ne: 26-03-2019, 17:49:56
 

Smartphone eshte bere sot pajisja me e rendesishme e jetes se perditshme, qe na shoqeron ngado dhe ne cdo situate. Praktikisht eshte bere si nje tjeter gjymtyre e trupit te njeriut. Une pe vete perdor nje OnePlus 6t dhe jam shume i kenaqur deri tani.

 • Postime: 7506
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 26-03-2019, 17:53:56
I phone 8plus dhe po mendoj ta upgrade. Mgjth edhe me kete jam i kenaqur sepse deri tani e mban mire stresin. :D

 • Postime: 3259
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 26-03-2019, 18:14:32
unë kam një mbi r6 dhe një p30 pro I kam blerë nga aliexpres

 • Postime: 1113
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 26-03-2019, 18:16:55
Une nje te vjeter iPhone 6s plus. Por duron akoma do te kem edhe per disa vite :D

 • Postime: 253
 • Karma: +0/-0

#4 ne: 26-03-2019, 19:07:43
Xiamo note 6 ...me knoqi me baterine

 • Postime: 28013
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 26-03-2019, 19:23:36
Xiamo tingellon si Tiamo :D

 • Postime: 28013
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#6 ne: 26-03-2019, 19:24:12

 • Postime: 253
 • Karma: +0/-0

#7 ne: 26-03-2019, 19:24:47
Max...je jashte teme...ku eshte komanda edito postimin lol

 • Postime: 28013
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#8 ne: 26-03-2019, 19:27:40
...shqiptarit si ha....:D
Degjoje kengen

 • Postime: 253
 • Karma: +0/-0

#9 ne: 26-03-2019, 19:32:24
Hahahahhahah moshe per kokaine kam une ore lol

 • Postime: 1113
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#10 ne: 26-03-2019, 20:21:12
Na u prish dhe @MAX

 • Postime: 28013
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#11 ne: 26-03-2019, 20:49:19
Ka munci ka qene gjithmone🤣

 • Postime: 253
 • Karma: +0/-0

#12 ne: 26-03-2019, 20:56:55
Eee iku vapa me gushtin per keto eksperimente
Je kujtu vone o Max lol

 • Postime: 3003
 • Karma: +5/-1
 • Gjinia: Mashkull

#13 ne: 28-03-2019, 14:44:27
Kam dy.. Nje Google Pixel XL qe e kom hallakat ne max dhe nje S7 edge qe e mbaj ne sirtar, per black market :P

Temat e fundit