×
Hyrja
Profili

Cfare mendoni per Meebo apo Wibiya Toolbar?

Cfare mendoni per Meebo apo Wibiya Toolbar?

· 3 · 584

  • Postime: 229
Epoka X
ne: 18-09-2010, 01:57:04
http://www.meebo.com/ & http://www.wibiya.com/

Shume faqe jane duke i perdor keto toolbar...po ju si mendoni ja vlejne keto me i perdor?
Mua me pelqejne si sherbime...vetem se shume ngadale po hapen ato faqe qe i perdorin keto toolbare.
Jepni mendimin tuaj.
Meebo
#1 ne: 19-09-2010, 11:35:57
Meebo eshte me i mire se wibiya.

  • Postime: 26634
  • Gjinia: Mashkull
M A X
#2 ne: 11-10-2010, 23:30:53
Kohet e fundit jane shtuar faqet qe i perdorin keto toolbar-e, te cilet deri ne nje fare mase jane te vlefshem. Vetem se sic thuhet mesiper, e ngadalsojne shume faqen. Ndoshta per nje blog te vogel ia vlejne, por jo per faqe te medha. Shpejtesia ka shume rendesi sot dhe cdo gje qe e ngadaleson nje faqe, duhet te evitohet.
 

Çfarë po ndodh me vaksinën kundër koronavirusit?

Nisur nga InfoZRubrika Jeta

Postimi i fundit 09-09-2020, 23:31:40
nga InfoZ
Çfarë i ndodh trupit tuaj nëse nuk hani pas stërvitjes

Nisur nga InfoZRubrika Fitness

Postimi i fundit 04-06-2020, 07:47:14
nga InfoZ
Çfarë pëlqejnë gratë te një burrë?

Nisur nga InfoZRubrika Ndjenja

Postimi i fundit 26-05-2020, 12:29:47
nga InfoZ
Cfare duhet te dini para se te investoni?

Nisur nga albinalbanRubrika Leku

Postimi i fundit 15-05-2020, 10:57:46
nga erlehta
Kush dhe cfare jane Jexhuxh - Maxhuxhet?

Nisur nga M A XRubrika Libraria Islame

Postimi i fundit 07-05-2020, 13:59:31
nga M A X