Cfare mendoni per Meebo apo Wibiya Toolbar? - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cfare mendoni per Meebo apo Wibiya Toolbar?

Cfare mendoni per Meebo apo Wibiya Toolbar?

· 3 · 663

  • Postime: 231
  • Karma: +0/-0

ne: 18-09-2010, 01:57:04
http://www.meebo.com/ & http://www.wibiya.com/

Shume faqe jane duke i perdor keto toolbar...po ju si mendoni ja vlejne keto me i perdor?
Mua me pelqejne si sherbime...vetem se shume ngadale po hapen ato faqe qe i perdorin keto toolbare.
Jepni mendimin tuaj.

#1 ne: 19-09-2010, 11:35:57
Meebo eshte me i mire se wibiya.

  • Postime: 28220
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 11-10-2010, 23:30:53
Kohet e fundit jane shtuar faqet qe i perdorin keto toolbar-e, te cilet deri ne nje fare mase jane te vlefshem. Vetem se sic thuhet mesiper, e ngadalsojne shume faqen. Ndoshta per nje blog te vogel ia vlejne, por jo per faqe te medha. Shpejtesia ka shume rendesi sot dhe cdo gje qe e ngadaleson nje faqe, duhet te evitohet.

Temat e fundit