Cfare ndodh me faqet shqiptare te internetit?! - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cfare ndodh me faqet shqiptare te internetit?!

Cfare ndodh me faqet shqiptare te internetit?!

· 16 · 2972

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

ne: 03-11-2004, 16:46:32
Hyj te forumi shqiptar dhe shoh qe marr kete qe do shihni me poshte.

Jane ne rregull keto njerez?! Mendoni qe eshte nje faqe e madhe, cila shperndan viruse  :tym[attachment[/attachment]

 • Postime: 845
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1 ne: 03-11-2004, 21:45:51
He se i bukur eshte si Brad Pit.   :D

#2 ne: 04-12-2004, 14:12:14
looooooooolz me vjen keq ai trojan mbase eshte vu vet nga admin onlian :d per arsye qe nuk dua te tregoj kete po supozoj un nuk e kam dergjuar kun por dihet se me trojane mundesh ................... ................... ......... se nuk po flas manej se mas nej me vin e me kapin mua :D  :hahaha MAX kush e ka kete web sit :d

#3 ne: 04-12-2004, 22:10:59
Bellisimo sje shpjeguar mire  per ke Admin Onlin e ke fjalen.

MAX e ka kete Web site ;)

 • Postime: 6
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 04-12-2004, 22:24:28
berniiiiiiiii un thac kush e ka ate web sit qe ti paske marr trojan :D kush eshte pronari

#5 ne: 04-12-2004, 22:30:17
Eshte ai i forumit Shqiptar mo ALBO qe ka dhe Chatin e Albasoulit.
« Editimi i fundit: 04-12-2004, 22:38:59 nga Berni »

 • Postime: 6
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#6 ne: 04-12-2004, 23:09:49
looooool kujdes se ata i vejn trojane vet me qellim :D per arsye e din ti se cka nevoitet trojani :D

 • Postime: 51
 • Karma: +0/-0

#7 ne: 06-12-2004, 19:32:28
Ska mundesi qe ndonje antar i shqiperia forum te fus nje virus te till?  
Un them se po...  ate kam bo shum her!!!

#8 ne: 07-12-2004, 13:56:50
Ndoshta te kane ne liste te zeze Olto :D

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#9 ne: 08-12-2004, 01:16:33
U kam hyre ne konkurence prandaj :D

 • Postime: 98
 • Karma: +0/-0

#10 ne: 30-12-2004, 03:06:56
persa i perket atij trojani mos ja fusni kot kur sdini nuk eshte trojan qe infekto pc por eshte exploit trojan qe i lejo masterit te exploit te komandoj pc e viktimes per te mesu me teper toni_balla749@hotmail.com

 • Postime: 8129
 • Karma: +2/-1
 • Gjinia: Femer

#11 ne: 30-12-2004, 03:40:44
Tironco, pak rendesi ca lloji eshte! Mjafton qe me ate i zoti i trojanit (qe ka acc ne ate faqe), fut hundet ne PC e te tjereve! Gje qe sjell shume probleme pas!

 • Postime: 98
 • Karma: +0/-0

#12 ne: 30-12-2004, 16:17:54
deleted ate po thosha dhe un plako o e kan fut adminet vet me tall t
 ose e ka hudh noi tjeter , mceftas adminve

 • Postime: 8129
 • Karma: +2/-1
 • Gjinia: Femer

#13 ne: 30-12-2004, 17:10:46
Kjo eshte pyetja Tono: C'po ndodh me faqet shqiptare?
Faqet nuk jane per tu tallur! E nese nuk jane te zotet te ruajne se c'futet ne server e se c'ben... epo...
Prandaj jane ata adminat e jo une! ;)

#14 ne: 30-12-2004, 17:52:45
persa i perket atij trojani mos ja fusni kot kur sdini nuk eshte trojan qe infekto pc por eshte exploit trojan qe i lejo masterit te exploit te komandoj pc e viktimes per te mesu me teper toni_balla749@hotmail.com

Toni ky Trojan qe esht ketu me dilte sa her qe do u fusja te FSH pas nje teme qe hapem neve te FSH na e hoqen dhe  Trojanin  qe kishin futur dhe ti thuaj ja fusni kot ku ske par gje flet kot.

 • Postime: 14
 • Karma: +0/-0

#15 ne: 01-01-2005, 21:22:21
mendoj se dikush ka lujtur me (ducoment.cookies) te tyre dhe eshte munduar te infecktoj portalin e tyre a po te them forumin e tyre ne vBulletin...

pra ka shum gejra mbi to qe ofron mundeson te injekton databazit nepermjet nje linq te vogel. :P pra ajo eshte me mire qe te shiqoj dhe te ruajn gjerat e veta se sa nuk ka ra ne dor kundershtarit.

Temat e fundit