×
Hyrja
Profili

Cila webfaqe hapet me shpejt? Krahasoni!!!

Cila webfaqe hapet me shpejt? Krahasoni!!!

· 2 · 674

  • Postime: 409
  • Gjinia: Mashkull
VM.
ne: 16-08-2009, 21:54:26
Nëse doni të dini se cila faqe hapet më shpejt se tjetra webslug.info ofron mundësine për ta shikuar. Pra kjo web faqe krijon mundësinë e shikimit të shpejtësisë së hapjes së webit tuaj dhe webit të shokut tuaj . Ju vetëm duhet ti shkruani dy webfaqe e te klikoni Compare per ti krahasuar dy webfaqe...
ALBeagle

  • Postime: 3788
  • Gjinia: Mashkull
Syrgjyn
#1 ne: 18-08-2009, 08:17:55
Nuk më pëlqen fakti që ajo faqe i tregon sajtet në <iframe> dhe siç dalin kur je loguar në to. I hodha një sy kodit dhe më doli se aty paska skripte JavaScript për të lexuar cookies.

Për mendimin tim, ajo faqe nuk duhet përdorur.