×
Hyrja
Profili

Cili forum shqiptar luan rrolin e ish forumit te KHG?

Cili forum shqiptar luan rrolin e ish forumit te KHG?

· 2 · 630

  • Postime: 455
  • Gjinia: Mashkull
php
ne: 05-01-2010, 22:47:34
Pershendetje.

Ka ndonje faqe Shqiptare e cila ka fuksion te njejt me forumlin qe ishte Online KHG.

 Nje rroll te jejt me KHG FORUM - Ka ndonje Faqe?
« Editimi i fundit: 05-01-2010, 22:50:01 nga M A X »

  • Postime: 242
  • Gjinia: Mashkull
feniksi
#1 ne: 11-01-2010, 07:04:04
Ska asnje forum qe mund te krahasohet me KHG sepse te gjitha forumet jane te perbere nga persona 14 vjeqar qe skane ide me h4cking e tripa te tille. Definitivisht KHG ka qene dhe vazhdon te jete i vetmi forum i denje per titullin qe mban.