Cili forum shqiptar luan rrolin e ish forumit te KHG? - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cili forum shqiptar luan rrolin e ish forumit te KHG?

Cili forum shqiptar luan rrolin e ish forumit te KHG?

· 2 · 691

  • Postime: 455
  • Karma: +3/-0
  • Gjinia: Mashkull

ne: 05-01-2010, 22:47:34
Pershendetje.

Ka ndonje faqe Shqiptare e cila ka fuksion te njejt me forumlin qe ishte Online KHG.

 Nje rroll te jejt me KHG FORUM - Ka ndonje Faqe?
« Editimi i fundit: 05-01-2010, 22:50:01 nga M A X »

  • Postime: 242
  • Karma: +2/-0
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 11-01-2010, 07:04:04
Ska asnje forum qe mund te krahasohet me KHG sepse te gjitha forumet jane te perbere nga persona 14 vjeqar qe skane ide me h4cking e tripa te tille. Definitivisht KHG ka qene dhe vazhdon te jete i vetmi forum i denje per titullin qe mban.

Temat e fundit