×
Hyrja
Profili

Cili profesion Shkollor - Eshte me i dobishem per ju Si WebMaster- Qfare pelqen

Cili profesion Shkollor - Eshte me i dobishem per ju Si WebMaster- Qfare pelqen

· 3 · 503

  • Postime: 455
  • Gjinia: Mashkull
php
ne: 23-03-2010, 02:44:08
Pershendetje.
 
 Sipas jush qfare duhet te di nje WebMaster- Per te qen Webmaster i sukseshem...

 Si i renditni Kategorit cilat gjera jan themelore... per te qen nje webmaster i sukseshem ...

Te fillojme...
----------------------

  • Postime: 171
  • Gjinia: Mashkull
Admirimi
#1 ne: 23-03-2010, 09:18:23
Epo php varet nga ajo se qka ti quan nje webmaster i sukseshem.

Kete kohe qe ka ardhur webmaster i sukseshem po quhet vetem ai qe po fiton me shume nga inerneti e per kete nuk duhet pasur shume njohuri vetem te jesh KREATIV.

Ndersa si baze per te qene webmaster eshte njohja pak me e thelluar e PC si dhe sigurisht edhe njohja e gjuhez angleze.

  • Postime: 455
  • Gjinia: Mashkull
php
#2 ne: 25-03-2010, 00:28:11
Nuk mund te fitosh shume kur nje person nuk njef programimin webmaster nuk quajm ata te cilat perdorin themes free apo cms free... Kupton kam fjalen gjat shkollim cilen dek eshte me e dobishme per te ndjek nje student per te arritur nje sukses... sipas jush cili apo cilit kan rendesin me te madhe...

 Nuk kam fjalen per Webmastera Shqiptare, Kosovare , qe qdo te dit shef flamurat Serb , rus, kinez, ne faqet e tyre dhe qe shkruan Hack By XXX

 Ketu ne ket postim te bisedojm sipas jush qfare mendimi keni cilin profesion ( dege ), per marketing keni deshire mse se shumti?

 Dhe cila eshte arsyja - qe ju deshironi ate lemi shembull : php ka te tjter qe duan asp.net etj ?
« Editimi i fundit: 26-03-2010, 18:15:37 nga php »