Çka ndodhë çdo 60 sekonda në web? - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Çka ndodhë çdo 60 sekonda në web?

Çka ndodhë çdo 60 sekonda në web?

· 1 · 530

  • Postime: 409
  • Karma: +3/-0
  • Gjinia: Mashkull

ne: 24-06-2011, 23:25:06
Sipas disa statistikave te nxjerra nga Go-globe, ne cdo minute ne internet behen mbi 694.445 kerkime ne Google, me shume se 600 video ne minute ngarkohen ne Youtube, 510.000 komente ne Facebook dhe mbi 79.874 shkrime ne mur, mbi 98.000 cicerima ne twitter dhe shume e shume gjera te tjera.

Per me shume shikojeni infografiken ne vijim :


Burimi : http://www.albpedia.net/cka-ndodhe-cdo-60-sekonda-ne-web.html

Temat e fundit