×
Hyrja
Profili

Dilentantizmi yne ne syte e botes....

Dilentantizmi yne ne syte e botes....

· 2 · 869

  • Postime: 372
livefutboll
ne: 11-10-2011, 07:47:19
Dje mduket u zhvillua parada kuq e zi ne New york,nga Aleanca Kuq  e zi,ajo qe me beri pershtypje pervec shum shqiptarve atje ,ishte edhe jo banderole apo quheni si te doni

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/309870_204216092982108_135038719899846_447417_2065813326_n.jpg

aty sic shihet eshte nje adrese interneti ALBANIAN PARADE.info kushdo si un u interesua per te pare se cfare informacioni ofron ky websit

www.albanianparade.info

dhe aty shoh nje informacion me vlere   :D

Welcome to the home of albanianparade.info

To change this page, upload your website into the public_html directory

Date Created: Thu Mar 24 18:55:20 2011

per mos te thene qe adresa e tyre zyrtare e cila ka qene http://www.aleancakuqezi.org e kan kthyer ne http://www.aleancakuqezi.it/
(shum origjinale dhe shum shqiptare si adrese)

pra per ta mbyllur ,dreqi ta haje ka shum shqiptar nepe bote te cilet nepermjet ketyre dritareve (websitet) duan te shofin realitetin dhe aktivitetin e ketij grupimi i cili ka marr persiper te mbroje kushtetuten,dinjitetin,harmonine fetare  etj etj te shqiptarve.... gjykoni vete.

  • Postime: 26634
  • Gjinia: Mashkull
M A X
#1 ne: 11-10-2011, 15:33:31
Si ne shume raste te tjera edhe ky eshte thjeshte tregues se shume aktivitete ne boten reale s'merren aq seriozisht kur behet fjale per kalimin dhe ne ate virtuale. Si ne rastin e asaj adreses ne banderole, qe ne te vertete s'ekziston hic.