Diskutim mbi Pamjen e Zeriyt.com - 2 - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Diskutim mbi Pamjen e Zeriyt.com

Diskutim mbi Pamjen e Zeriyt.com

· 32 · 2455

 • Postime: 1113
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#25 ne: 28-03-2019, 16:37:01
Kte se bej dot se mezi lexohen postimet nga telefoni pastaj.
Bej nje optimizim per celularet.

 • Postime: 28188
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#26 ne: 28-03-2019, 16:37:19
Ok, do shof si ta bej sa me mire.
Sa per interaktiv, s'di si mund te jete me interaktiv, se sa hap faqen te vijne njoftimet ne ball. Vec te vijne dhe me poste ne shpi ka ngel :D

 • Postime: 28188
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#27 ne: 28-03-2019, 16:38:41
Bej nje optimizim per celularet.
Eshte ore i optimizuar. Problemi im eshte se pastaj mes postimeve do jene dhe tekste te perseritura pa mbarim nga firmat e anetareve.

 • Postime: 28188
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#28 ne: 28-03-2019, 16:39:42
...

 • Postime: 1113
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#29 ne: 28-03-2019, 17:39:23
Eshte ore i optimizuar. Problemi im eshte se pastaj mes postimeve do jene dhe tekste te perseritura pa mbarim nga firmat e anetareve.
Ate kufizoje në një ose dy rreshta. Pastaj shiko edhe optimizimin e fotove sa dalin te deformuara.

 • Postime: 28188
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#30 ne: 28-03-2019, 17:42:52
Me drg nje screenshot

 • Postime: 1113
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#31 ne: 28-03-2019, 17:53:22
 
Me drg nje screenshot


 

Temat e fundit