Elon Musk dhe Mark Zuckerberg kane ne plan te zihen me grushta - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Elon Musk dhe Mark Zuckerberg kane ne plan te zihen me grushta

  Elon Musk dhe Mark Zuckerberg kane ne plan te zihen me grushta

  · 1 · 616

  • Postime: 1011
  • Karma: +1/-0
  • Gjinia: Mashkull

  ne: 23-06-2023, 12:03:52
   

  Dhe sic po duket jane dead serious 😂
  Emri:

  Email:
  Verifikimi:
  Flamuri yne ka ngjyre?: