×
Hyrja
Profili

Facebook! Kaos i vertet, Notifications dhe Last post in wall

Facebook! Kaos i vertet, Notifications dhe Last post in wall

· 4 · 509

  • Postime: 328
  • Gjinia: Mashkull
sh2dow
ne: 02-02-2011, 23:57:00
Mua me vjen keq per ato shprehjet e titullit por vertet teksa po shikoja diqka ne profilin tim ne facebook verejta nje remuj, tek Notifications - Nuk me shfaqen ngjarjet e dites se sotme ne fakt ne fillim mu shfaqen ca shok te mi qe kan ber like postimet e mija ne Wall (Mur) pastaj shikova profilin dhe verejta qe shkrimi im i fundit ne mur nuk gjendej por e gjeja at duke shkuar te Notifications dhe klikoja mbi personin qe ka ber like keshtu qe shikoja postimin tim te fundit.


Pas kesaj rifreskova faqen dhe Keshtu nuk pash me Notifications të ditës së sotme por vetëm ndodhive të së Hënës (Monday).


Qfar mendoni për ktë më ndodhi edhe dje por nuk e mora shum serioze ktë tani po them me vete qfar po ndodh me Facebook?

  • Postime: 26634
  • Gjinia: Mashkull
M A X
#1 ne: 03-02-2011, 00:10:55
Bro, FB SUX :D

  • Postime: 328
  • Gjinia: Mashkull
sh2dow
#2 ne: 04-02-2011, 18:18:07
MAX siduket ajo qe thua ty do na dali e vertet hahaha


Ja soft qfar mesazhi mu paraqit: Chat is down for maintenance. Please try again later.

Un rall her e shfritzoj at chat gjithmon jam offline mirpo ndonjeher kur me duhet ndonje shok e shikoj mos eshte atje teksa flisja me nje shok mu paraqit mesazhi me lart interesante.

  • Postime: 48
Argjendi.
#3 ne: 04-02-2011, 18:26:25
Dhe mua me ka ndodhur kjo , postet qe bej ne wall te mos shfaqen per pak kohe dhe mbas pak kohe po poashtu dhe tek postimet ne wall para disa dite nuk mu shfaqshin kurse mbas pak kohe vetem "Most Recent" , kurse sot me ndodhi kjo ne Chat siq ka then parapostuesi  dhe ndonjhere kur shkruaj ndoj gje shfaqet dy here dhe mbas pak kohe ose kur e bej refresh vetem nje here

FB Sucks
 

Si te krijoni nje avatar personal ne Facebook

Nisur nga M A XRubrika Tech

Postimi i fundit 26-05-2020, 13:55:54
nga M A X
Te Gatuajm ne Facebook

Nisur nga M A XRubrika Mediat Sociale

Postimi i fundit 30-04-2020, 14:00:27
nga M A X
Per Nenat ne Facebook

Nisur nga M A XRubrika Mediat Sociale

Postimi i fundit 08-04-2020, 14:49:33
nga M A X
Flokë, Veshje, Makeup, Unike Blerje ne Facebook

Nisur nga M A XRubrika Mediat Sociale

Postimi i fundit 07-04-2020, 21:18:30
nga M A X
Era Online Blerje dhe shitje ne Facebook

Nisur nga M A XRubrika Mediat Sociale

Postimi i fundit 07-04-2020, 21:17:17
nga M A X