×
Hyrja
Profili

Facebook Fan Page

Facebook Fan Page

· 4 · 598

  • Postime: 35
  • Gjinia: Mashkull
a4tech
ne: 14-08-2011, 23:51:08
A ka njeri si din me kthi prap fb fan page ma kan vjedh faqen po sdij a ka shansa me kthi prap ???

  • Postime: 1439
  • Gjinia: Mashkull
DiniL
#1 ne: 15-08-2011, 00:15:04
une nuk ua kam haberin ketyre gjerave se nuk e simpatizoj Fb, por nese ke admin invisible e rikthen te pakten keshtu kam degjuar  :)

  • Postime: 26634
  • Gjinia: Mashkull
M A X
#2 ne: 15-08-2011, 22:27:42
Ka qene nje teme ketu apo nje postim qe flet per kete problemin qe ke ti. Duhet kerkuar verdalle per ta gjetur sepse ishte nje keshille e mire.

  • Postime: 35
  • Gjinia: Mashkull
a4tech
#3 ne: 16-08-2011, 02:16:47
Kam pas faqen http://www.facebook.com/elajmeee dhe ma kan vjedh Shqiptaret spo din me ba mir vetem kec :S
 

Si te krijoni nje avatar personal ne Facebook

Nisur nga M A XRubrika Tech

Postimi i fundit 26-05-2020, 13:55:54
nga M A X
Te Gatuajm ne Facebook

Nisur nga M A XRubrika Mediat Sociale

Postimi i fundit 30-04-2020, 14:00:27
nga M A X
Per Nenat ne Facebook

Nisur nga M A XRubrika Mediat Sociale

Postimi i fundit 08-04-2020, 14:49:33
nga M A X
Flokë, Veshje, Makeup, Unike Blerje ne Facebook

Nisur nga M A XRubrika Mediat Sociale

Postimi i fundit 07-04-2020, 21:18:30
nga M A X
Era Online Blerje dhe shitje ne Facebook

Nisur nga M A XRubrika Mediat Sociale

Postimi i fundit 07-04-2020, 21:17:17
nga M A X