Facebook Fan Page - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Facebook Fan Page

Facebook Fan Page

· 4 · 679

 • Postime: 35
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

ne: 14-08-2011, 23:51:08
A ka njeri si din me kthi prap fb fan page ma kan vjedh faqen po sdij a ka shansa me kthi prap ???

 • Postime: 1439
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 15-08-2011, 00:15:04
une nuk ua kam haberin ketyre gjerave se nuk e simpatizoj Fb, por nese ke admin invisible e rikthen te pakten keshtu kam degjuar  :)

 • Postime: 28043
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 15-08-2011, 22:27:42
Ka qene nje teme ketu apo nje postim qe flet per kete problemin qe ke ti. Duhet kerkuar verdalle per ta gjetur sepse ishte nje keshille e mire.

 • Postime: 35
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 16-08-2011, 02:16:47
Kam pas faqen http://www.facebook.com/elajmeee dhe ma kan vjedh Shqiptaret spo din me ba mir vetem kec :S

Temat e fundit