Facebook heq limitin e kontakteve? - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Facebook heq limitin e kontakteve?

Facebook heq limitin e kontakteve?

· 4 · 597

  • Postime: 70
  • Karma: +0/-0

ne: 05-03-2009, 23:50:24
Nuk jam fare fan i Facebook, madje as qe e perdor, por derisa po vizitoja kategorine Internet tek www.kapsit.com, pashte keta dy artikuj:

Top Channel: Facebook vendos limit: Jo me shume se 5 mije miq
http://www.kapsit.com/stories/35457/Facebook_vendos_limit_Jo_me_shume_se_5_mije_miq.htmL

dhe

ShqipMedia: Facebook, heq limitin e kontakteve për gjithë përdoruesit 
http://www.kapsit.com/stories/35346/Facebook_heq_limitin_e_kontakteve_pr_gjith_prdoruesit.html


Tani kush qendron ketu?

Si bejne keso gabimesh, nuk arrij te kuptoj?

  • Postime: 27979
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 06-03-2009, 00:08:25
Nuk me ka rene rasti te lexoj dicka te tille ne ndonje media te huaj. Kam lexuar qe do te vene nje homepage te re, por jo se do vene nje kufizim te tille!

  • Postime: 406
  • Karma: +1/-0

#2 ne: 06-03-2009, 00:40:18
kufizimi eshte , tani mbase e heqin :)

  • Postime: 12765
  • Karma: +31/-8

#3 ne: 06-03-2009, 16:51:47
ma shpjegoni nej cike....nuk lejohen me shume se 5 mije friends?? kjo eshte ideja???

dhe kush mund te kete kaq shume miq valle???

Temat e fundit