Facebook, rekord të vizitorëve - 39 milion vizitor unik - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Facebook, rekord të vizitorëve - 39 milion vizitor unik

Facebook, rekord të vizitorëve - 39 milion vizitor unik

· 1 · 816

  • Postime: 70
  • Karma: +0/-0

ne: 22-10-2008, 20:59:07
Me më shumë se 39 milion vizitor unik, muaji Gusht ishte një prej muajve me trafikun më të lartë që ka pasur Facebook deri më sot. Statistikat bazohen në të dhënat e fundit të Nielsen Online.

Përderisa trafiku ishte pak më i lartë se muajin Korrik kur Facebook pati 38.2 milion vizitor, krahasuar më perioden e njëjtë të vitit 2007, numri i vizitorëve u rrit për 116%.

Më poshtë mund të shihni statistikat për top 20 web sajtet e rrjeteve shoqërore.

http://www.blog.kosdir.com/artikulli/facebook-rekord-te-vizitoreve-39-milion-vizitor-unik/

Temat e fundit