×
Hyrja
Profili

Facebook ridizenjon profilet (perseri)

Facebook ridizenjon profilet (perseri)

· 40 · 2507

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer
dreamm
#25 ne: 17-02-2011, 15:36:27
Max...e kam fjalen per ne forum, ne profilet tona ne forum...
Ne Fb e kam te lehte... :D se s'kam fare :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer
dreamm
#26 ne: 17-02-2011, 15:37:21
Tash psh ti do thuash..as aty mos i ver :D

C'te bej qe s'me rrine duart pa bere prova :D :P

 • Postime: 26634
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#27 ne: 17-02-2011, 15:39:29
Beje profilin privat! Nje fare mbrojte kjo, por jo e sigurte, se sot as vetes tate s'i beson dot :P

 • Postime: 1108
 • Gjinia: Mashkull
Poshnjari
#28 ne: 17-02-2011, 22:46:29
Eshte dhe e veshtire t'i kopjosh tani.

Ma kujtove kete kopjimin e fotove ne fb. :D
A ka ndonje mundesi qe edhe neper profilet tona te mos kete mundesi kopjimi fotosh pls??
Une mund ti kopjoje fare mire fotot nga fb, nuk e kuptoje se perse ju nuk mundeni.

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#29 ne: 17-02-2011, 22:53:27
Shume ndryshime ka bere keto kohet e fundit..te panevojshme.
Ky ndryshimi i fundit psh nese dikush ben share nje linku te nje faqje ti ske mundesi te besh like apo te komentosh nese nuk je fans ne ate faqe.

Shum kot, cdo dite e me shume. :S

 • Postime: 26634
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#30 ne: 18-02-2011, 00:46:10
Une mund ti kopjoje fare mire fotot nga fb, nuk e kuptoje se perse ju nuk mundeni.

Si i kopjon ti?

 • Postime: 48
Argjendi.
#31 ne: 18-02-2011, 09:28:19
FB Sucks keto dite , postoj diqka ne wall kur e shiqoi tek home del 17 Hours ago posted kurse kur komenton dikush 18 hours ago  e kur futem tek profili jo
Keto dit FB i ka ren gripi
FbFan
#32 ne: 05-03-2011, 17:17:53
Si i kopjon ti?


Duke i dhene

ose duke perdorur PrintScreen dhe software te tjere per marrjen e fotove qe skane opsionin Save/Save as

 • Postime: 171
 • Gjinia: Mashkull
Admirimi
#33 ne: 05-03-2011, 17:41:54
FbFan Egziston edhe nje menyre tjeter.

Ende pa e hapur komplet foton kopjon linkun pastaj ne tabelen e re hap kete adres qe ke marr dhe nga aty mund ta marresh me Save As.

 • Postime: 1108
 • Gjinia: Mashkull
Poshnjari
#34 ne: 05-03-2011, 23:15:06
Si i kopjon ti?
Me fale per vonesen por nuk e kisha vene re kete pyetje,
Fotot mund ti mare duke klikuar djathtas dhe shpetoje ose ruaje figuren Si...ne PC  :D

 • Postime: 406
[Joni]
#35 ne: 06-03-2011, 16:37:00
ctrl+left click te hap versionin e vjeter (ne nje tab te ri) kshu qe mund te vazhdoni pune te qete :p

 • Postime: 26634
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#36 ne: 06-03-2011, 17:29:08
Interesant qe s'paskam pare ate linkun e download qe vuri ne dukje FbFan. Tani cdo gje ne rregull :)
FbFan
#37 ne: 17-03-2011, 20:08:09
Shikoni cfare i ka bere opsionit LIKE dikush duke e bere nje LIKE REAL :)

LikeLight


http://www.allfacebook.com/light-up-facebook-like-notifier-made-from-legos-2011-03

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer
dreamm
#38 ne: 18-03-2011, 22:58:47
Sa zili ua kam juve. :D Me duket sikur lexoj nje gjuhe te huaj. :D

 • Postime: 26634
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#39 ne: 18-03-2011, 23:30:57
Sa zili ua kam juve. :D Me duket sikur lexoj nje gjuhe te huaj. :D
Webmaster eshte profesion i vecante, qe shumica e bejne me pasion. Madje eshte me mire te quhet pasion se sa pune :)
 

Si te krijoni nje avatar personal ne Facebook

Nisur nga M A XRubrika Tech

Postimi i fundit 26-05-2020, 13:55:54
nga M A X
Te Gatuajm ne Facebook

Nisur nga M A XRubrika Mediat Sociale

Postimi i fundit 30-04-2020, 14:00:27
nga M A X
Per Nenat ne Facebook

Nisur nga M A XRubrika Mediat Sociale

Postimi i fundit 08-04-2020, 14:49:33
nga M A X
Flokë, Veshje, Makeup, Unike Blerje ne Facebook

Nisur nga M A XRubrika Mediat Sociale

Postimi i fundit 07-04-2020, 21:18:30
nga M A X
Era Online Blerje dhe shitje ne Facebook

Nisur nga M A XRubrika Mediat Sociale

Postimi i fundit 07-04-2020, 21:17:17
nga M A X