×
Hyrja
Profili

Faqet me te bukura Warez?

Faqet me te bukura Warez?

· 5 · 1014

  • Postime: 455
  • Gjinia: Mashkull
php
ne: 18-07-2010, 17:15:10
Cilat sipas mendimit tuaj jan faqet me te bukura Warez?
 
 Behet fjale per Gjitha Faqet me te mira Botore por dhe Shqiptare.

 Mendimi juaj eshte ?
« Editimi i fundit: 18-07-2010, 17:36:55 nga M A X »

  • Postime: 409
  • Gjinia: Mashkull
VM.
#1 ne: 18-07-2010, 18:32:35
Per mua jo qe i perdori shume ato po me duket me e bukura warez-bb.org, perderisa shqiptare para 2 - 3 vitevese kishte me mijra te tilla qe u hapnin cdo dite, tash nuk e di a jane me se shumica jane mbyllur megjithate ende egzistojne te tilla si shkarkimet.net!
Tash se fundmi edhe une kam hapur nje site warez por nuk eshte shqip!  alien))

  • Postime: 26634
  • Gjinia: Mashkull
M A X
#2 ne: 18-07-2010, 19:11:48
Personalisht s'jam ndonje perdorues i madh i ketyre faqeve dhe vete s'kam ndertuar te tille ndonjehere (arsye etike pergjithesisht). Perpara vizitoja here pas here, per te pare perparimin, forumin alb-warez.net, e cila i perkiste njerit nga stafi i ZY, por shoh tani qe faqja qenka mbyllur fare. Nje forum i madh warez, qe i perket nje shqiptari eshte dhe http://www.final4ever.com/
Nese sheh favicon e kupton se e ka nje shqiptar, se perndryshe nuk mund ta kuptosh :) (me duket se ka nje teme per te ketu!)

PS: Valmir, edhe shkarkimet.net nuk u hapka!

  • Postime: 409
  • Gjinia: Mashkull
VM.
#3 ne: 18-07-2010, 21:28:52
Si duket Max ajo faqja paska qene .com, apo tash kane nderruar domainin, sidoqofte bera pak kerkime per faqe warez ne shqip, por rezultati eshte dukshem me i paket se atehere, nje e rastisa albnetwarez.net qenka edhe shqip edhe anlgisht, por pat qene para disa kohesh nje faqe albwzone.net qe shquhej si faqja me e madhe per warez ne shqip po tani esht mbyll!

Sidoqofte nuk me duken keto faqe si  ndonje risi tek shqiptaret se te gjitha faqet warez mendoj qe i kan gjerat e njejta perveq linqeve te shkarkimit  :D

  • Postime: 455
  • Gjinia: Mashkull
php
#4 ne: 19-07-2010, 02:18:52
Une shume pak kam njohuri rreth faqeve te keti lloi per ate desha te mesoj disa faqe... ka te tjera si mendoni?