Faqet porno shqiptare - Albwebmaster

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Faqet porno shqiptare

Faqet porno shqiptare

· 23 · 49543

 • Postime: 113
 • Karma: +0/-0

ne: 31-07-2008, 02:18:28
Se di sa nga ju e kane vene re, por tashme edhe ato po mbijne. Nuk po ve adresa por duhet ta dini se dhe ky lloj interneti po lind ne boten shqiptare. Dhe ketu se kam fjalen per ndonje forum me shkrime seksi po per faqe te verteta me pornografi te gjalle.
Keshtu pra faqet pornografike shqiptare kane lindur.
Po ndonjeri ketu ka ne  plan te ngreje faqe me porno shqip?

Une pervete as e kam ne mendje dicka te tille. E di qe mund te behet shume popullore sepse si te gjithe edhe shqiptaret jane te cmendur per sex dhe sexi shitet shtrenjte, por jo, nuk do e bej dicka te tille kurre. Ceshtje etike personale.
« Editimi i fundit: 26-12-2020, 14:54:31 nga 22659 »

 • Postime: 260
 • Karma: +2/-5

#1 ne: 31-07-2008, 09:28:39
Varet...n.q.s. dikush ka dalë për te bërë lek rëndësi ka qëllimi dhe jo mjeti, dhe siç e the me lart sexi shitet shtrenjte sidomos tek shqiptarët qe kanë uri te theksuar seksuale.Personalis ht sdo e bëja,faqja qe kam hapur është ne sherbim te komunitetit dhe as google adds skam ndërmend te ve.Por kjo sdo te thotë qe paragjykoj ata qe hapin faqe te tilla ose përdorin adds.
p.s tema e beri detyres e saj kerko ne google faqet porno zeri yt del i pari :P

 • Postime: 556
 • Karma: +4/-2
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 31-07-2008, 20:21:19
Kodi: [Zgjidh]
http://adultalbania.com
http://adultalbania.blogspot.com

Kan një sukses te papare ne vizita edhe pse ne fillimet e tyre dhe me materiale te pakta, kam ven re se dhe site te tjera dhe bloge amatore po mbijne dita ditës.
« Editimi i fundit: 31-07-2008, 23:48:50 nga M A X »

 • Postime: 8
 • Karma: +0/-0

#3 ne: 02-08-2008, 16:21:17
Une mendoj se keto Faqet Porno shqiptare qe jan shfaqe koheve te fundit jan turpi i ri i te ashtuqujtur webmaster.

Jan shume per shoqerin tonë

 • Postime: 4
 • Karma: +0/-0

#4 ne: 03-08-2008, 22:47:40
per mendimin tim faqet porno jane gjeja me kot qe egziston.

 • Postime: 1
 • Karma: +0/-0

#5 ne: 04-08-2008, 12:45:54
Diskutime mbi faqet porno dhe jo adresa ketu.
Vend per webmastara jo per spamera!!
« Editimi i fundit: 04-08-2008, 13:00:40 nga M A X »

 • Postime: 556
 • Karma: +4/-2
 • Gjinia: Mashkull

#6 ne: 04-08-2008, 22:29:59
Unë mendoj se këto Faqet Porno shqiptare qe jan shfaqe kohëve te fundit jan turpi i ri i te ashtuqujtur webmaster.

Jan shumë për shoqerin tonë
për mendimin tim faqet porno janë gjeja me kot qe egziston.

Qdokush ka te drejte te shikoje ate qe don dhe askush sju detyron te shikoni gjera qe nuk ju pelqejne, pastaj se di se sa jan ne te njejtin mendim me juve te rite shqiptare derisa keto faqe kapin dhe 3000 vizita unike ne dit.... dhe pastaj te shikojsh fjalet shqiptare qe kerkohen ne google arrin te kuptojshe se sa shum kerkime behen me
Citim
seks shqip, porno shqip, femra seksit etj
dhe derisa ka persona qe kerkojne gjera te tilla pse mos tju ofrohen ?


Diskutime mbi faqet porno dhe jo adresa këtu.
Vend për webmastara jo për spamera!!


Kush e di qa ke shkruaj ti qe e paska modifiku max, por gjithsesi webmasterat i bejne dhe keto site dhe sbesoj qe ka asgje te keqe qe te diskutohet rreth tyre edhe me raste konkrete...

 • Postime: 111
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#7 ne: 04-08-2008, 23:44:34
Nuk kuptoj cfar ka te keqe me hap nji faqe porno ?? esht turp ? lol
ja edhe un seshpejti do hap nji faqe porno, vetem se po menoj per nji domain te mir, ju tregoja adresen e faqes ku e kam instaluar scriptin:
 
Kodi: [Zgjidh]
xxx.alblove.com
p.s. nuk e vura adresen per rreklam sepse si ju thash do blej domain

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#8 ne: 05-08-2008, 00:08:03
Citim
Kush e di qa ke shkruaj ti qe e paska modifiku max, por gjithsesi webmasterat i bëjnë dhe këto site dhe sbesoj qe ka asgjë te keqe qe te diskutohet rreth tyre edhe me raste konkrete...

Kishte vendosur nje faqe ku mund te gjendeshin gjera porno sikur te ishte kjo tema per lajmerime per website pornografike.

 • Postime: 271
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#9 ne: 05-08-2008, 20:01:46
Me falni per nderhyrjen pak vulgare, po me fal kush ka b**** ketu te hape faqe porno shqiptare. Nuk po them krijimi i nje websiti me materiale nga websitet porno te tjera, por realisht nje faqe koke e kembe shqiptare. Nese ndokush ia del, jo ta krijoje, por te marre frytet e biznesit nga "produkti" nese e ka, do ta quaj te sukseshem edhe pse vete, te punuarit si aktor/aktore porno bie ndesh me principet dhe moralin tim. Megjithate eshte e vertete qe jane faqe te cilat kane goxha trafik dhe po te besh ca llogari te thjeshta jane shume fitimprurese, por edhe kosto e "produktit" qe shitet eshte i madh. Nese faqja ka 3000 vizitore ne dite dhe ato qe regjistrohen jane te raportit 1:10 i thone 300 vete qe regjistrohen me leke. Nga ndonjehere cmimi i regjistrimit eshte i lire fare, 2.5 USD /muaj dote kemi 300 x 2.5 = 750 USD ne dite. Ja po marr nje mesatare 500 USD ne dite x 365 dite = 182'500 USD ne vit. yyyy sa para  hmmmmm:

E mire, mire jane thjesht logaritje se kostot mbrapa nuk ia di njeri, se do paguar aktoret, studio, tekniket, webmasteri etj etj.

Me duket se ca po e mendojne thelle kete pune  :P

 • Postime: 556
 • Karma: +4/-2
 • Gjinia: Mashkull

#10 ne: 05-08-2008, 20:24:34
kokushta, Jan nje % e vogel sitesh porno qe kan materiale te realizuar vet, shumica vendosin materiale te marra ne internet ose reklamojne site te tjera, sa per ta hapur shqip totalish duhet b.... vertet se nuk eshte e lehte per vet tipin qe kemi ne shqiptaret ne keto drejtime.
Pastaj kokushta ato llogarit qe bere ti sbesoj qe jan te sakta per nje publik shqiptar, jan te pakt ato shqiptar qe paguajn per tu abonuar ne site porno apo te tipeve te tjer prandaj te ardhurat jan me banera te siteve te medha qe merren me keto pun.

 • Postime: 6
 • Karma: +0/-0

#11 ne: 07-08-2008, 01:14:42
Nuk ka nevojë të hapet kurrëfarë faqe porno shqiptare. Ato janë live në të gjitha trojet tona.Medet!!!!!!!!!!!

 • Postime: 260
 • Karma: +2/-5

#12 ne: 07-08-2008, 05:50:01
Nga dole tek ky perfundim ti hadi?

 • Postime: 70
 • Karma: +0/-0

#13 ne: 07-08-2008, 11:43:27
Pershedetje çuna,

Ju paska shku menja heq, he? :D

Si ekspert i pornografis qe jam :P (kam qen regjisor dikur :D), faqet porno shqiptare mund te zhvillohen ne dy drejtime:

-me permbatje pornografike te huj, d.m.th. merr filma ose vidjo te huja dhe i komenton shqip, diçka e till.

-me permabtje pornografike shqiptare, ne këtë rast bëhet fjale për klipe amatoriale dhe private (rasti I. Gjoni) sepse pornogirl shqiptare nuk ka iher për iher. Ska punu qeveria ne ket aspekt.

Rasti i par është rast qe bëhet lehtë, s'ke as probleme etike, apo gjëra te tjera, sepse klipet janë te huja. Ndërsa rasti i dytë është problem, sepse mund te shkelet privacia e njerzve, d.m.th. nëse një website publikon për her të parë vidjon e X, ather fajtor për shkeljen e privacy është ky web. Ndërsa kur vidjon e kan gjith robt nëpër celulara, si ne rastin e I. Gjonit, s'besoj se gjendet shkelsi i privacy. Dhe kuptohet qe nji website do te nxjerr gjera te reja, dhe jo te prese derisa ta marrin te gjith robt neper celulara.

Sa do qe te mundohen ti majn larg këto website nga shqiptarët, ato kan për lulezuar gjithmon edhe me shumë, sepse siç është thënë edhe me lart, faqe te tilla krijojne trafik të madh, më pak pune, dhe për një kohe me te shkurter.  E kush se ka qejf nji sukses te shkurter?

p.s. NDersa për website me pages harrojeni, s'është gati populli me hy ne ket mesele. E dini sa njerëz kan karta krediti ne Shqipëri? Pervec ne webmasterave qe na hyjne ne pun, dhe  një shtrese te vogël te pasurish, pjesa me e madhe e popullit s'ka, e se din ca është. Sepse aktualisht s'hyn ne pune askund. Webisite me pages her për her s'ka leverdi.

Pastaj është e vështirë qe me këtë bollek te jashtzakonshem pornografik FALAS qe posedon rrjeti, te pagujn njerzit pare për te pa porno. Qofte edhe pornogirl shqiptare (te cilat sdo të kemi te paktën as për 20 v e jashtme).

 • Postime: 170
 • Karma: +0/-0

#14 ne: 11-08-2008, 23:48:57
Po deri sa digitAlb ka rreth 4 kanale me porno duhet te thote se populli don da shoh. Keshtu qe nuk do te ishte ide e keqe, ne qoft se nuk e bejm disa nga ne ketu do ta beje diskush tjeter, dhe keshtu do te fitoje aj tjetri. Nejse une per vete nuk hap faqe te till sepse nuk me pershtatet si tip, por ne fund te fundit thjesh pune lekesh eshte kjo....kush ta shoh te arsyshme pse jo...me mire heret se vone.

 • Postime: 114
 • Karma: +0/-0

#15 ne: 24-09-2008, 14:52:25
Si mendoni për free subdomains nën porn.al ? :)
ose sex.al ? :)

 • Postime: 271
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#16 ne: 24-09-2008, 15:22:07
ndoshta website te tjera jane te interesuara te drejtojne trafikun e tyre nepermjet domaineve (domeneve) shqiptare. Mund tua sheses me per me shume se sa aktualisht regjistrohen  ;) - kete nqs ke kujt tia shesesh  :D

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#17 ne: 24-09-2008, 23:52:55
Si mendoni për free subdomains nën porn.al ? :)
ose seks.al ? :)

Kam frike se tregu eshte teper i vogel per te pasur te interesuar mjaftueshem per te krijuar nendomene te tilla. Do ishte me mire te zhvillonit vete disa nendomene nen ato qe sugjeroni.

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#18 ne: 10-03-2009, 15:35:30
Si mendoni për free subdomains nën porn.al ? :)
ose sex.al ? :)

Pse s'e provon nje here te perdoresh Wordpress MU se mbase tregohet interes?!

#19 ne: 17-09-2009, 00:20:31
-edituar-
« Editimi i fundit: 17-09-2009, 00:38:34 nga M A X »

#20 ne: 01-11-2009, 23:17:44
......
« Editimi i fundit: 04-07-2010, 21:43:45 nga M A X »

#21 ne: 04-07-2010, 20:28:29
..............
« Editimi i fundit: 04-07-2010, 21:44:14 nga M A X »

#22 ne: 15-10-2020, 19:40:07
Te hapesh portal shqip per porno eshte sikur te hapesh nje per video normale shqip per te konkuru youtube.
Porno shqiptare gjenden ne site te njohura si pornhub, youporn, redtube, xhamster etj
Kam gjet nje sit per porno shqiptare sidoqofte qe quhet shqiptarski.com

Temat e fundit