Faqja e EULEX-it është hackuar - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Faqja e EULEX-it është hackuar

Faqja e EULEX-it është hackuar

· 1 · 847

  • Postime: 409
  • Karma: +3/-0
  • Gjinia: Mashkull

ne: 28-08-2009, 20:54:50
Faqja e Eulex sot eshte hackuar nga disa antare te KHG-se si pasoje e ngjarjeve te fundit qe ndodhen ne Kosove pasi qe EULEXI deshirone te nenshkruante protokoll policor ne bashkpunim Me SERbine pa na pyetur neve......

http://www.eulex-kosovo.eu

Temat e fundit