×
Hyrja
Profili

Firefox me pamje identike si Google Chrome

Firefox me pamje identike si Google Chrome

· 6 · 927

  • Postime: 26634
  • Gjinia: Mashkull
M A X
ne: 07-08-2010, 00:43:34
Me pelqen vecanerisht pamja e paster dhe e rregullt e Chrome, por nga ana tjeter s'mund ta perdor sepse vetem Firefox ka ato shtojca qe me duhen gjate punes dhe lundrimit te perditshem ne internet. Sic thashe vetem FF i ka shtojcat e duhura dhe me ane te ketyre shtojcave mund te arrihet nje pamje qe eshte gati identike si Chrome, madje dhe me disa pluse ne pamje qe Chrome s'i ka.
Si ia kam arritur une te realizoj kete?

Se pari, perdor pamjen ChromiFox Extreme
Se dyti, kam instaluar shtojcat Hide MenuBar dhe foxiFrame basic.

Rezultati pastaj eshte ky qe shihni ne foton e bashkangjitur!
Perfekt apo jo? Per shijet e mija po sidoqofte :)

  • Postime: 455
  • Gjinia: Mashkull
php
#1 ne: 07-08-2010, 06:53:20
Mrekulli dhe unë max e instalova :d FLM

  • Postime: 26634
  • Gjinia: Mashkull
M A X
#2 ne: 07-08-2010, 16:23:42
Mrekulli dhe unë max e instalova :d FLM

Me vjen mire qe te pelqen  ;)

  • Postime: 229
Epoka X
#3 ne: 08-08-2010, 16:36:38
Pse me perdor firefox me pamje chrome kur mund te perdoresh chrome qe eshte browser klasi?

  • Postime: 455
  • Gjinia: Mashkull
php
#4 ne: 08-08-2010, 21:48:30
po por FIREFOX ësht NR1.

  • Postime: 229
Epoka X
#5 ne: 10-08-2010, 15:40:03
 

Firefox 70

Nisur nga M A XRubrika Tech

Postimi i fundit 22-10-2019, 21:47:21
nga M A X
Problem me Firefox

Nisur nga PoshnjariRubrika Tech

Postimi i fundit 07-05-2019, 23:57:34
nga Poshnjari
API e HTML 5 për ekran të plotë në Firefox Nightly

Nisur nga M A XRubrika Shfletuesit

Postimi i fundit 15-11-2011, 16:38:13
nga M A X
Firefox 8 i gatshëm për shkarkim

Nisur nga M A XRubrika Shfletuesit

Postimi i fundit 08-11-2011, 12:04:27
nga M A X
Lexoni "feeds" me Bamboo Reader në Firefox

Nisur nga M A XRubrika Guida & Tutoriale

Postimi i fundit 04-11-2011, 23:29:26
nga M A X