Fjale qe mbase nuk ua dime kuptimin - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Fjale qe mbase nuk ua dime kuptimin

Fjale qe mbase nuk ua dime kuptimin

· 1 · 628

  • Postime: 328
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull

ne: 10-02-2011, 01:44:27
http://www.websters-online-dictionary.org/


Me flani nuk dija si tja vendoja titullin keti artikulli, ndoshta dikush e ka postuar edhe me heret ket faqe, besoj se prej emrit e kuptoni per qfar bisedohet.


Shkruani fjal qe nuk i kuptoni dhe aty do tju shpjegoj qfar do te thot ( Mua me ndimoi shum )
« Editimi i fundit: 10-02-2011, 14:57:44 nga M A X »

Temat e fundit