×
Hyrja
Profili

Fjale qe mbase nuk ua dime kuptimin

Fjale qe mbase nuk ua dime kuptimin

· 1 · 539

  • Postime: 328
  • Gjinia: Mashkull
sh2dow
ne: 10-02-2011, 01:44:27
http://www.websters-online-dictionary.org/


Me flani nuk dija si tja vendoja titullin keti artikulli, ndoshta dikush e ka postuar edhe me heret ket faqe, besoj se prej emrit e kuptoni per qfar bisedohet.


Shkruani fjal qe nuk i kuptoni dhe aty do tju shpjegoj qfar do te thot ( Mua me ndimoi shum )
« Editimi i fundit: 10-02-2011, 14:57:44 nga M A X »
 

Fjale dialektore gegerisht

Nisur nga InfoZRubrika Gjuha Shqipe

Postimi i fundit 21-05-2020, 01:46:17
nga InfoZ
Fjale qe fillojne me shkronjen A

Nisur nga InfoZRubrika Mix

Postimi i fundit 21-05-2020, 01:38:50
nga InfoZ
Fjale me shkronjen th

Nisur nga InfoZRubrika Mix

Postimi i fundit 21-05-2020, 01:34:48
nga InfoZ
Sakoja fjale popullore

Nisur nga InfoZRubrika Mix

Postimi i fundit 21-05-2020, 01:32:16
nga InfoZ
fjale te njejta me kuptim te ndryshme

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 20-05-2020, 21:37:33
nga InfoZ