×
Hyrja
Profili

Flutura.net - Studio Kreative

Flutura.net - Studio Kreative

· 1 · 724

  • Postime: 92
  • Gjinia: Mashkull
Art Ramadani
ne: 19-08-2009, 18:45:33
Flutura.net, studioja kreative e imja dhe Agonit, e kam punuar shpejt vetem per ti prezantuar disa nga punet qe kemi bere dhe nuk desha ta leja boshe, me jepni ndonje mendim, si ju duket domeni, e di se dizajni esht shum i thjesht dhe logo gjithashtu po sic e thash edhe me lart e bera vetem ta mbush faqen .

Nje prezantim i faqes:
Kush jemi?
Ne jemi një kompani shqiptare që ofron shërbime uebi. Kemi filluar qysh në vitin 2007 (me emrin Alba-Design) me nismën tonë për të çuar zhvillimin e uebit shqiptar më përpara. Që nga atëherë jemi një ekip i vogël, por gjithmonë i përkushtohemi punës dhe gjithmonë i bëjmë gjërat si duhen. Ndodhemi në Kosovë, dhe jemi në kërkim të zgjerimit të ekipit tonë duke zgjeruar shërbimet edhe në vendet e rajonit.

Çka bëjmë
Bëjmë ueb dizajne, dizajn grafik, printim, fushata marketingu, ofrojmë hostim dhe menaxhim të faqeve, gjithashtu zhvillojmë faqet tuaja dhe jemi gjithmonë pranë jush për çdo paqartësi tuajën.

Nëse keni një porosi apo mendoni se mund të bëjmë diçka për ju na kontaktoni:

Tel. Celular:
+377(0)44 531 836
+377(0)44 809 272

E-mail:
info@flutura.net
 

Tika - Flutura Behrami (Lajme, Info, Foto, Video)

Nisur nga InfoZRubrika Vipat Shqiptare

Postimi i fundit 17-04-2020, 00:01:43
nga M A X
Flutura më e shpejtë në gjithësi

Nisur nga M A XRubrika Astronomi

Postimi i fundit 13-11-2011, 17:15:16
nga M A X
Flutura me e bukur qe keni pare!

Nisur nga NoreRubrika Imazhe

Postimi i fundit 18-02-2011, 20:34:09
nga Nore
Flutura Ne Gabinen Time

Nisur nga a1Rubrika Filmi Shqiptar

Postimi i fundit 07-10-2006, 23:23:10
nga a1