Foreca.com difekte ne kod :) - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Foreca.com difekte ne kod :)

Foreca.com difekte ne kod :)

· 4 · 764

 • Postime: 406
 • Karma: +1/-0

ne: 27-02-2009, 07:16:46
po shikoja pak kodin e foreca sepse doja te beja nje mbledhes informacioni per motin dhe vura re nje gje te lezetshme dhe te frikshme per keto lloj faqesh....

Kodi: [Zgjidh]
<li><a class="green main" href=""/Serbia/Pristina?map=symb"><img
shikoni href...

kjo eshte edhe e te tjera :

Kodi: [Zgjidh]
<li><a class="green main" href=""/Albania/Tirana?map=symb"><te mos flasim pastaj qe prishtina del ne serbi :@...por ketu po perqendrohem ne kete fakt...me sa kam degjuar foreca eshte pjese e msn dhe nese eshte situata behet me shqetesuese(megjithese m$ njihet per keto gjera :P).Google po ben gjithmon e me shume probleme,yahoo ka deshtuar me kohe...m$ po ashtu....po prishet bota :)

 • Postime: 3785
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 27-02-2009, 07:55:22
Ku te del ai gabim ne href se s'po e gjej? Gabimi eshte fare banal (gabim shpejtesie ne kodim, ma merr mendja), por thuaj shyqyr qe shfletuesit jane me tolerante sesa W3C Validator, per shembull.

Sa per Prishtinen qe e paskan "perfshire" nen Serbi (dhe per me teper me trajten serbe Priština), dikush duhet t'i njoftoje ata finlandezet e Foreca se Kosova festoi tani se fundi 1-vjetorin e pavaresise. ;)

Foreca - Contact
Finland recognised the Republic of Kosovo
Finland recognises Kosovo

 • Postime: 3785
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 28-02-2009, 12:45:44
U nisa nje e-mail atyre te Foreca. Te shohim nese do te kthejne pergjigje.

 • Postime: 3785
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 06-03-2009, 14:48:13
Sapo me shkruajten qe do ta marrin parasysh raportimin tim kur te bejne freskimet e radhes.

Temat e fundit