Forum SMF Falas!! - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Forum SMF Falas!!

Forum SMF Falas!!

· 4 · 1266

 • Postime: 28197
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

ne: 14-08-2005, 17:11:54
Per ata qe jane te interesuar eshte mundesia qe te bejne nje forum falas me skriptin SMF ne kete faqe: http://www.smfforfree.com/
Me te mund te beni nje forum si subdomen dhe duke e lidhur me pas me nje domen psh te tipit qe ofron http://www.freedomain.co.nr/ ose dot.tk mund te keni nje forum te plote.

http://www.smfforfree.com/

 • Postime: 28197
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 15-08-2005, 12:59:34
« Editimi i fundit: 06-01-2007, 19:31:24 nga M A X »

 • Postime: 29
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 03-11-2008, 10:33:48
NJe tjeter forum falas eshte edhe  http://www.forum.forumer.com/index.php
Ne panelin e kontrollit te administratorit mund te ndryshosh edhe gjith html e keshtu mund ta kthesh forumin ne nje forum shqip.

 • Postime: 3783
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 04-11-2008, 04:13:53
Kini parasysh se shume hoste falas per SMF etj. e kane "pershtatur" SMF duke i hequr pjese te funksionalitetit, per shembull ruajtjen e kopjeve te bazes se te dhenave, vendosjen e pamjeve ekstra etj. Sidomos ruajtja e bazes se te dhenave eshte thelbesore nese keni plan qe ta kaloni forumin diku tjeter me vone.

NJe tjetër forum falas është edhe  http://www.forum.forumer.com/index.php

Nuk shoh te jetë për SMF ky.

Temat e fundit