Forumishqiptar.com - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Forumishqiptar.com

Forumishqiptar.com

· 10 · 2133

 • Postime: 116
 • Karma: +0/-0

ne: 26-03-2011, 15:20:02
Pershendetje te gjithve ! doja te dija saktesisht a ju hapet Forumishqiptar.com ?sepse une kam gati nje dite qe smundet ta hap dot ..


502 Bad Gateway

nginx/0.6.39

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 26-03-2011, 16:15:06
Jo nuk hapet. Dhe te une i njejti mesazh gabimi!
 
« Editimi i fundit: 19-11-2020, 13:19:39 nga InfoZ »

 • Postime: 74
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 26-03-2011, 16:21:55
Edhe tek un nuk hapet, ca ka ndodhur? Se mos na del ndonje tani e thote...E kam bere Hack un per tu mburrur :D!

 • Postime: 116
 • Karma: +0/-0

#3 ne: 26-03-2011, 17:51:30
Mua me duket me shume problem me hostin..

 • Postime: 372
 • Karma: +0/-0

#4 ne: 26-03-2011, 18:33:13
Edhe tek un nuk hapet, ca ka ndodhur? Se mos na del ndonje tani e thote...E kam bere Hack un per tu mburrur :D!

e kam hackuar un   :P

as mu sme hapet

 • Postime: 376
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 26-03-2011, 20:34:06
kjo zakonisht eshte gje qe ndodh tek perdoruesit plesk nqfts e lexon administaroti i forumit Shqiptar dhe nese perdor plesk mjafton te perdori modin ISAPI extension

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#6 ne: 27-03-2011, 00:50:50
Tani qenka rregulluar.

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#7 ne: 30-03-2011, 16:55:21
Mbreme vura re dhe te Top Channel nje problem te ngjashem.

 • Postime: 116
 • Karma: +0/-0

#8 ne: 13-11-2011, 19:04:24
Kam dy dite qe mundohem te hyj ne Forumishqiptar dhe kjo gje sme mundesohet... mendoni se kan ndonje sulme ddos apo problem me serverat ?

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#9 ne: 13-11-2011, 20:14:22
Do te kene bere ban se te un hapet.

Temat e fundit