×
Hyrja
Profili

Forumishqiptar.com

Forumishqiptar.com

· 10 · 1906

 • Postime: 116
Mand1
ne: 26-03-2011, 15:20:02
Pershendetje te gjithve ! doja te dija saktesisht a ju hapet Forumishqiptar.com ?sepse une kam gati nje dite qe smundet ta hap dot ..


502 Bad Gateway

nginx/0.6.39

 • Postime: 26634
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#1 ne: 26-03-2011, 16:15:06
Jo nuk hapet. Dhe te une i njejti mesazh gabimi!

 • Postime: 74
 • Gjinia: Mashkull
erNis
#2 ne: 26-03-2011, 16:21:55
Edhe tek un nuk hapet, ca ka ndodhur? Se mos na del ndonje tani e thote...E kam bere Hack un per tu mburrur :D!

 • Postime: 116
Mand1
#3 ne: 26-03-2011, 17:51:30
Mua me duket me shume problem me hostin..

 • Postime: 372
livefutboll
#4 ne: 26-03-2011, 18:33:13
Edhe tek un nuk hapet, ca ka ndodhur? Se mos na del ndonje tani e thote...E kam bere Hack un per tu mburrur :D!

e kam hackuar un   :P

as mu sme hapet

 • Postime: 376
 • Gjinia: Mashkull
AlbCoder
#5 ne: 26-03-2011, 20:34:06
kjo zakonisht eshte gje qe ndodh tek perdoruesit plesk nqfts e lexon administaroti i forumit Shqiptar dhe nese perdor plesk mjafton te perdori modin ISAPI extension

 • Postime: 26634
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#6 ne: 27-03-2011, 00:50:50
Tani qenka rregulluar.

 • Postime: 26634
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#7 ne: 30-03-2011, 16:55:21
Mbreme vura re dhe te Top Channel nje problem te ngjashem.

 • Postime: 116
Mand1
#8 ne: 13-11-2011, 19:04:24
Kam dy dite qe mundohem te hyj ne Forumishqiptar dhe kjo gje sme mundesohet... mendoni se kan ndonje sulme ddos apo problem me serverat ?

 • Postime: 26634
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#9 ne: 13-11-2011, 20:14:22
Do te kene bere ban se te un hapet.
 

Forumishqiptar.net BAN nga Adsense?

Nisur nga html masterRubrika Albwebmaster

Postimi i fundit 21-07-2010, 01:45:30
nga html master
Albasoul dhe Forumishqiptar.Com

Nisur nga M A XRubrika AdminZone

Postimi i fundit 05-03-2011, 12:48:25
nga UrL
Forumi(ANTI)Shqiptar, forumishqiptar.com

Nisur nga dardan1Rubrika Shqiptaria

Postimi i fundit 02-11-2007, 23:20:48
nga albnobody