×

Ftesa per Google+

Ftesa per Google+

· 20 · 1641

 • Postime: 26499
 • Gjinia: Mashkull
M A X
ne: 01-07-2011, 00:27:12
Kush deshiron ftesa per Google+ le ta shprehe kerkesen ketu ose ne mesazh privat, duke lene nje adrese email sigurisht.

https://plus.google.com/_/notifications/ngemlink?path=%2F%3Fgpinv%3DTGCjUOILqmc%3A34Z1ynxGEcY

« Editimi i fundit: 07-08-2011, 22:54:30 nga M A X »

 • Postime: 57
 • Gjinia: Mashkull
3ndrit
#1 ne: 01-07-2011, 13:08:27
Po munde dergoma nje ketu :)

Endritk7[at]gmail.com

Flm

 • Postime: 165
 • Gjinia: Mashkull
Shkumbin.A
#2 ne: 01-07-2011, 14:11:59
Gjuthashtu edhe per mu po te mundesh

shkumbin-asani[at]live.com

 • Postime: 26499
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#3 ne: 01-07-2011, 14:56:12
Shtypni butonin e kuq qe ju vjen ne email.

 • Postime: 57
 • Gjinia: Mashkull
3ndrit
#4 ne: 02-07-2011, 00:10:09
Per fat te keq , me thot jeni ende i vogel per kete sherbim :D duhet te jem plus 18 vjet.

Nejse faleminderit nga ju

 • Postime: 26499
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#5 ne: 02-07-2011, 09:49:45
Me sa lexova tashme Google ka ndaluar cdo mundesi per te ftuar te tjere qe te futen ne G+. Keshtu qe per momentin s'ka me ftesa.

 • Postime: 1
Alban Gerguri
#6 ne: 02-07-2011, 13:41:36
Pershendetje a ka mundesi ni invite per google+
albii.aa@gmail.com
flm

 • Postime: 26499
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#7 ne: 02-07-2011, 17:14:45
Me sa lexova tashme Google ka ndaluar cdo mundesi per te ftuar te tjere qe te futen ne G+. Keshtu qe per momentin s'ka me ftesa.

 • Postime: 26499
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#8 ne: 03-07-2011, 20:46:18
Me duket se tani Google+ eshte hapur per te gjithe. Provoni te regjistroheni!

 • Postime: 74
 • Gjinia: Mashkull
erNis
#9 ne: 04-07-2011, 13:22:57
O Olti me fto mua pak: ernislita[@]gmail.com, thnx  :)

 • Postime: 78
Tentim.O
#10 ne: 04-07-2011, 20:53:24
me ftoni edhe mua po mos e keni bezdi

tentim.ox[at]gmail.com

 • Postime: 1
ashehu
#11 ne: 07-07-2011, 10:31:38
me dergoni dhe mua nje ftese  ahmetinfo@gmail.com

 • Postime: 1104
 • Gjinia: Mashkull
Poshnjari
#12 ne: 07-07-2011, 21:37:35
ore nje pyetje, se kam disa kohe qe nuk jam futur fare ne internet per arsye se u trasferova ne shqiperi tani dhe i kam humbur shume lidhjet me te rejat . cfare ofrone ky opsion?!  hmmmmm:

 • Postime: 26499
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#13 ne: 07-07-2011, 23:59:36
Per momentin ftesa per G+ s'ka. Sapo te hapen do iu dergojme ftesat ne adresat qe jane vendosur ketu.

@poshnja, Google plus eshte si tip Facebook-u, por me i mire dhe me i perparuar. Lexo kete temen http://www.zeriyt.com/google-t87338.0.html

 • Postime: 409
 • Gjinia: Mashkull
VM.
#14 ne: 08-07-2011, 18:42:10
Jan hapur perseri ftesat, nxitoni tani mund te regjistroheni ne Google +

 • Postime: 26499
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#15 ne: 08-07-2011, 19:12:41
Ka ngelur njeri pa ftesa ketu?

 • Postime: 26499
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#16 ne: 07-08-2011, 22:54:11

 • Postime: 1104
 • Gjinia: Mashkull
Poshnjari
#17 ne: 12-04-2019, 22:25:50

 • Postime: 26499
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#18 ne: 12-04-2019, 22:57:49
 
Qe e pritshme. Pastaj Network Effect eshte shume i veshtire per t'u thyer.
« Editimi i fundit: 09-06-2019, 00:06:59 nga M A X »

 • Postime: 1104
 • Gjinia: Mashkull
Poshnjari
#19 ne: 13-04-2019, 13:33:15
Qe e pritshme. Pastaj Network Effect eshte shume i veshtire per t'u thyer.
Por ajo qe me beri pershtypje ishte edhe nje teme tek Shqipopedia qe thotë se paska patur edhe shumë vjedhje te dhënash të përdoruesve.
 

Ofroj 7 ftesa per Google Wave

Nisur nga M A XRubrika Tech

Postimi i fundit 30-11-2009, 13:50:55
nga Smiba
Ftesa për Gmail.

Nisur nga M A XRubrika Sherbimet Email

Postimi i fundit 18-03-2007, 01:09:30
nga Terenc