Ftesa per Google+ - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ftesa per Google+

Ftesa per Google+

· 20 · 1925

 • Postime: 27978
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

ne: 01-07-2011, 00:27:12
Kush deshiron ftesa per Google+ le ta shprehe kerkesen ketu ose ne mesazh privat, duke lene nje adrese email sigurisht.

https://plus.google.com/_/notifications/ngemlink?path=%2F%3Fgpinv%3DTGCjUOILqmc%3A34Z1ynxGEcY

« Editimi i fundit: 07-08-2011, 22:54:30 nga M A X »

 • Postime: 57
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 01-07-2011, 13:08:27
Po munde dergoma nje ketu :)

Endritk7[at]gmail.com

Flm

 • Postime: 165
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 01-07-2011, 14:11:59
Gjuthashtu edhe per mu po te mundesh

shkumbin-asani[at]live.com

 • Postime: 27978
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 01-07-2011, 14:56:12
Shtypni butonin e kuq qe ju vjen ne email.

 • Postime: 57
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 02-07-2011, 00:10:09
Per fat te keq , me thot jeni ende i vogel per kete sherbim :D duhet te jem plus 18 vjet.

Nejse faleminderit nga ju

 • Postime: 27978
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 02-07-2011, 09:49:45
Me sa lexova tashme Google ka ndaluar cdo mundesi per te ftuar te tjere qe te futen ne G+. Keshtu qe per momentin s'ka me ftesa.

 • Postime: 1
 • Karma: +0/-0

#6 ne: 02-07-2011, 13:41:36
Pershendetje a ka mundesi ni invite per google+
albii.aa@gmail.com
flm

 • Postime: 27978
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#7 ne: 02-07-2011, 17:14:45
Me sa lexova tashme Google ka ndaluar cdo mundesi per te ftuar te tjere qe te futen ne G+. Keshtu qe per momentin s'ka me ftesa.

 • Postime: 27978
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#8 ne: 03-07-2011, 20:46:18
Me duket se tani Google+ eshte hapur per te gjithe. Provoni te regjistroheni!

 • Postime: 74
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#9 ne: 04-07-2011, 13:22:57
O Olti me fto mua pak: ernislita
 • gmail.com, thnx  :)

 • Postime: 78
 • Karma: +0/-0

#10 ne: 04-07-2011, 20:53:24
me ftoni edhe mua po mos e keni bezdi

tentim.ox[at]gmail.com

 • Postime: 1
 • Karma: +0/-0

#11 ne: 07-07-2011, 10:31:38
me dergoni dhe mua nje ftese  ahmetinfo@gmail.com

 • Postime: 1113
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#12 ne: 07-07-2011, 21:37:35
ore nje pyetje, se kam disa kohe qe nuk jam futur fare ne internet per arsye se u trasferova ne shqiperi tani dhe i kam humbur shume lidhjet me te rejat . cfare ofrone ky opsion?!  hmmmmm:

 • Postime: 27978
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#13 ne: 07-07-2011, 23:59:36
Per momentin ftesa per G+ s'ka. Sapo te hapen do iu dergojme ftesat ne adresat qe jane vendosur ketu.

@poshnja, Google plus eshte si tip Facebook-u, por me i mire dhe me i perparuar. Lexo kete temen http://www.zeriyt.com/google-t87338.0.html

 • Postime: 409
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Mashkull

#14 ne: 08-07-2011, 18:42:10
Jan hapur perseri ftesat, nxitoni tani mund te regjistroheni ne Google +

 • Postime: 27978
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#15 ne: 08-07-2011, 19:12:41
Ka ngelur njeri pa ftesa ketu?

 • Postime: 27978
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#16 ne: 07-08-2011, 22:54:11

 • Postime: 1113
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#17 ne: 12-04-2019, 22:25:50

 • Postime: 27978
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#18 ne: 12-04-2019, 22:57:49
 
Qe e pritshme. Pastaj Network Effect eshte shume i veshtire per t'u thyer.
« Editimi i fundit: 09-06-2019, 00:06:59 nga M A X »

 • Postime: 1113
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#19 ne: 13-04-2019, 13:33:15
Qe e pritshme. Pastaj Network Effect eshte shume i veshtire per t'u thyer.
Por ajo qe me beri pershtypje ishte edhe nje teme tek Shqipopedia qe thotë se paska patur edhe shumë vjedhje te dhënash të përdoruesve.

Temat e fundit