Fun 4 Geeks - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Fun 4 Geeks

Fun 4 Geeks

· 1 · 797

  • Postime: 28110
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

ne: 12-10-2009, 14:25:10
Kam qeshur disa minuta duke lexuar kete postim ketu: http://www.crunchgear.com/2009/10/09/this-is-what-happens-when-your-mother-in-law-uses-internet-explorer/

Por sidomos akoma me shume kur lexova kete ketu: http://www.crunchgear.com/2009/10/09/this-is-what-happens-when-your-mother-in-law-uses-internet-explorer/#comment-1109592
Citim
Maybe all those cool web 2.0 folk would get “older generations” by simply naming things less weirdly. Chrome? Firefox? Safari? My parents are like “WTFOMGBBQ” when I try to explain that “yes, in the computer world, going on a Safari is the same thing as a Burning Fox. Also these are the same thing as this Chrome Metal thing.”
LOL

Temat e fundit