Gmail Gadget ne desktopin tuaj!!! - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Gmail Gadget ne desktopin tuaj!!!

Gmail Gadget ne desktopin tuaj!!!

· 3 · 784

  • Postime: 409
  • Karma: +3/-0
  • Gjinia: Mashkull

ne: 17-09-2009, 16:25:28


Perdorimi i Gmail Gadget eshte shume i lehte, mundeni ti perdorni opsionet bazike si : te lexoni e-mailat e sapo ardhur, te lexoni dhe te kerkoni e-mailat e derguar, si dhe ju mundeni te importoni letra me ate Gadget..Gmail gadget ju pershatet juve ne madhesine qe deshironi dhe eshte fare i lehte per perdorim…


Ky gadget eshte shume i thjeshte per tu instaluar dhe ka disa avantazhe te mire sepse vendoset ne desktopin tuaj dhe mundeni te kyqeni apo te logoheni ne nje apo me shume Gmail accounts..!


Ju sygjeroj qe ta merrni kete gadget neqoftese jeni nje perdorues i madh i Gmail do ju nevoitet shume  …

  • Postime: 28220
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 18-09-2009, 00:05:25
Vetem per email eshte ky apo dhe per sherbimet e tjera?

  • Postime: 409
  • Karma: +3/-0
  • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 18-09-2009, 16:44:35
Vetem per email eshte ky apo dhe per sherbimet e tjera?

Me duket ky eshte vetem per e-mail pra Gmail..  ^o)

Temat e fundit