×
Hyrja
Profili

Gmail Gadget ne desktopin tuaj!!!

Gmail Gadget ne desktopin tuaj!!!

· 3 · 733

  • Postime: 409
  • Gjinia: Mashkull
VM.
ne: 17-09-2009, 16:25:28


Perdorimi i Gmail Gadget eshte shume i lehte, mundeni ti perdorni opsionet bazike si : te lexoni e-mailat e sapo ardhur, te lexoni dhe te kerkoni e-mailat e derguar, si dhe ju mundeni te importoni letra me ate Gadget..Gmail gadget ju pershatet juve ne madhesine qe deshironi dhe eshte fare i lehte per perdorim…


Ky gadget eshte shume i thjeshte per tu instaluar dhe ka disa avantazhe te mire sepse vendoset ne desktopin tuaj dhe mundeni te kyqeni apo te logoheni ne nje apo me shume Gmail accounts..!


Ju sygjeroj qe ta merrni kete gadget neqoftese jeni nje perdorues i madh i Gmail do ju nevoitet shume  …

  • Postime: 26635
  • Gjinia: Mashkull
M A X
#1 ne: 18-09-2009, 00:05:25
Vetem per email eshte ky apo dhe per sherbimet e tjera?

  • Postime: 409
  • Gjinia: Mashkull
VM.
#2 ne: 18-09-2009, 16:44:35
Vetem per email eshte ky apo dhe per sherbimet e tjera?

Me duket ky eshte vetem per e-mail pra Gmail..  ^o)