Post reply

×

Post reply

Emri:
Email:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

Permbledhje

Postuar nga: M A X
« ne: 18-10-2020, 00:24:37 »

Ky sherbim i Google eshte mbyllur qe prej vitit 2018 dhe eshte zevendesuar me nje te ri te quajtur "Firebase Dynamic Links"

Citim
To refocus our efforts, we're turning down support for goo.gl over the coming weeks and replacing it with Firebase Dynamic Links (FDL). FDLs are smart URLs that allow you to send existing and potential users to any location within an iOS, Android or web app. We're excited to grow and improve the product going forward. While most features of goo.gl will eventually sunset, all existing links will continue to redirect to the intended destination.
Postuar nga: M A X
« ne: 14-04-2011, 16:00:58 »

Postuar nga: Epoka X
« ne: 10-10-2010, 23:14:21 »

Numer 1 mbetet bit.ly
Postuar nga: VM.
« ne: 10-10-2010, 21:23:57 »

Mund te perdoresh dhe http://cicr.im/ per te thyer monotonine.
Shqip dhe emer "seksi" :D

Haha :) Vertete tani kam filluar ta perdori me shume Cicr.Im per Url-te ne Shqip :) , Plus Faqja paska arritur statistika goxha te mira :)
Te lumte e suksese edhe me tej
Postuar nga: M A X
« ne: 10-10-2010, 00:22:44 »

Jane per te shkurtuar url-te e gjata. Psh ne Twitter ka kufizim karakteresh dhe domenet e gjate zene shume vend. Prandaj jane te nevojshem keto shkurtuesit.
Postuar nga: Poshnjari
« ne: 09-10-2010, 23:05:38 »

Mund te perdoresh dhe http://cicr.im/ per te thyer monotonine.
Shqip dhe emer "seksi" :D
Ore nuk i kuptoje mire, perse jane keto faqe?
Se si goo.gl por edhe cicr.im thone se vendose url  hmmmmm:
Postuar nga: M A X
« ne: 02-10-2010, 00:36:03 »

Mund te perdoresh dhe http://cicr.im/ per te thyer monotonine.
Shqip dhe emer "seksi" :D
Postuar nga: VM.
« ne: 01-10-2010, 18:27:33 »

Fantastik per mendimin tim, tash e tutje do e perdori Goo.gl se esht bere pak monotone Bit.ly! Sidoqofte teper mir ! ^o)
Postuar nga: M A X
« ne: 01-10-2010, 10:45:37 »http://goo.gl/ tashme eshte bere zyrtarisht publik dhe per perdorim te pergjithshem.
Postuar nga: php
« ne: 27-12-2009, 18:19:11 »

M A X,unë kuptova shumë mirë për atë morra pjes në kët postim.
Arsyja pse u përgjigja në kët postim është për të treguar një ralitet të vërtet. Shof shumë njez paguaj domain 99euro  me një prapashtes të cilen ai parapelqen.
Une pak devijova rrugen për arsyje se ky postim luan një rrol tek lexuesi rreth regjistrimit te domain me prapashtesa te veqanta.
Për kët arsyje unë u bëra pjesëmarrës në kët diskutim.

Duke dhen nje pergjigje   ne perputhje 100 per 100 me temen, si do qe te jet pergjigja imek a te bej me temen.