Google 2001 - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Google 2001

Google 2001

· 1 · 657

  • Postime: 28220
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

ne: 03-10-2008, 08:19:39
Me rastin e dhjetevjetorit te themelimit Google ka nxjerre online një version te saj ashtu siç ishte ne vitin 2001. Besoj është interesante për webmasterat dhe për kuriozet te shohin se çfarë permbanin rezultatet e kerkimit ne Google ne vitin 2001.

http://www.google.com/search2001.html
Search 1,326,920,000 web pages

Citim
In honor of our 10th birthday, we've brought back our oldest available index. Take a look back at Google in January 2001.

Temat e fundit