×
Hyrja
Profili

Google akuzon 60 kompani

Google akuzon 60 kompani

· 1 · 574

  • Postime: 1108
  • Gjinia: Mashkull
Poshnjari
ne: 27-01-2012, 17:54:36
Ore se nuk e kam kuptuar mire, por ajo qe di eshte se google ka akuyuar 60 kompani dhe behet fjale per ndrzshimin e "politik" te google apo ndonje gje tjeter nuk e kam kuptuar mire. Ndonjeri ke ka me shume informacion rreth kesaj?  hmmmmm:
 

Google Lens mundeson tani leximin e shkrimit te dores

Nisur nga M A XRubrika Tech

Postimi i fundit 08-05-2020, 22:39:30
nga M A X
Si te nderroj passwordin ne Google?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 01-04-2020, 18:22:22
nga M A X
Si te perdorim Google Docs?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 23-03-2020, 13:12:38
nga InfoZ
Si ta perdorim Google Earth?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 23-03-2020, 13:10:46
nga InfoZ
Si ta perdorim Google Maps?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 23-03-2020, 13:10:01
nga InfoZ