×
Hyrja
Profili

Google Buzz! Cfare mendoni per te?

Google Buzz! Cfare mendoni per te?

· 1 · 605

  • Postime: 26635
  • Gjinia: Mashkull
M A X
ne: 11-02-2010, 11:06:55
Sic mund ta keni vene re tashme Google ka hyre dhe ne lojen e Social Networking. Si ju duket nga pershtypjet e para? Do ta perdorni?Google Buzz Launch Event