Google Chrome Extensions - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Google Chrome Extensions

Google Chrome Extensions

· 2 · 715

  • Postime: 28043
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

ne: 08-12-2009, 21:24:29


Me ne fund Chrome mundeson dhe shtojcat. Nje ngjarje shume e pritur nga fansat e ketij shfletuesi dhe nga shume te tjere qe s'e kane paredorur deri tani pikerisht per shkak te mungeses se shtojcave.
Isha duke shikuar tani ne faqen e shtojcave qe jane ndertuar deri tani dhe mbeta i habitur se si jane ndertuar aq shume ne nje kohe kaq te shkurter.

Mendoj se me kete hap Chrome do te filloje te perhapet shume me shpejt se deri tani. Firefox per momentin perdoret me shume nga ata qe e perdorin per pune internetin dhe keto pune jane shpesh te lidhura me shtojcat e ndryshme qe FF ka. Me levizjen e re Chrome i bashkangjitete kesaj loje duke u bere he konkurues serioz i Firefox.

https://chrome.google.com/extensions/

  • Postime: 242
  • Karma: +2/-0
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 09-12-2009, 16:01:02
Firefox ka qene per mua me e mira por tash me ka dal nga qjefi. Provoa Opera por megjithate nuk me kenaqte kurse chrome ishte shume i mire por pikerisht shtojcat ben qe te mos behet shfletuesi im i perditshem.

Tash po shikoj kto shtojca, dhe ndoshta me ne fund do te aterroj perfundimisht ne chrome :)

Temat e fundit