×
Hyrja
Profili

Google Chrome Extensions

Google Chrome Extensions

· 2 · 590

  • Postime: 26634
  • Gjinia: Mashkull
M A X
ne: 08-12-2009, 21:24:29


Me ne fund Chrome mundeson dhe shtojcat. Nje ngjarje shume e pritur nga fansat e ketij shfletuesi dhe nga shume te tjere qe s'e kane paredorur deri tani pikerisht per shkak te mungeses se shtojcave.
Isha duke shikuar tani ne faqen e shtojcave qe jane ndertuar deri tani dhe mbeta i habitur se si jane ndertuar aq shume ne nje kohe kaq te shkurter.

Mendoj se me kete hap Chrome do te filloje te perhapet shume me shpejt se deri tani. Firefox per momentin perdoret me shume nga ata qe e perdorin per pune internetin dhe keto pune jane shpesh te lidhura me shtojcat e ndryshme qe FF ka. Me levizjen e re Chrome i bashkangjitete kesaj loje duke u bere he konkurues serioz i Firefox.

https://chrome.google.com/extensions/
Google Lens mundeson tani leximin e shkrimit te dores

Nisur nga M A XRubrika Tech

Postimi i fundit 08-05-2020, 22:39:30
nga M A X
Si te nderroj passwordin ne Google?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 01-04-2020, 18:22:22
nga M A X
Si te perdorim Google Docs?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 23-03-2020, 13:12:38
nga InfoZ
Si ta perdorim Google Earth?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 23-03-2020, 13:10:46
nga InfoZ
Si ta perdorim Google Maps?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 23-03-2020, 13:10:01
nga InfoZ

  • Postime: 242
  • Gjinia: Mashkull
feniksi
#1 ne: 09-12-2009, 16:01:02
Firefox ka qene per mua me e mira por tash me ka dal nga qjefi. Provoa Opera por megjithate nuk me kenaqte kurse chrome ishte shume i mire por pikerisht shtojcat ben qe te mos behet shfletuesi im i perditshem.

Tash po shikoj kto shtojca, dhe ndoshta me ne fund do te aterroj perfundimisht ne chrome :)