×

Google fillon "June 2019 core update"

Google fillon "June 2019 core update"

· 4 · 310

  • Postime: 22959
  • Gjinia: Mashkull
M A X
ne: 11-06-2019, 00:55:20
Prej dates 3 te ketij muaji Google ka nisur nje update te madhe te SERPs. Shume faqe kane pesuar ndryshim dramatik te perfaqsimit ne rezultatet e kerkimit. Madje disa kane pare renie deri ne 90% te trafikut. Zerion eshte ende i ri dhe nuk ka perfaqesim te dukshem ne SERPs, keshtu qe s'kam ende gje per te treguar per kete rast.

  • Postime: 22959
  • Gjinia: Mashkull
M A X
#1 ne: 11-06-2019, 01:11:08

  • Postime: 1088
  • Gjinia: Mashkull
Poshnjari
#2 ne: 11-06-2019, 16:19:48
Di ndonje hollesi se cfare ndryshimesh jane bere?

  • Postime: 22959
  • Gjinia: Mashkull
M A X
#3 ne: 11-06-2019, 22:52:40
Di ndonje hollesi se cfare ndryshimesh jane bere?
Normal ata te Google nuk tregojne cfare ndryshojne konkretisht, vetem rezultatet e kerkimit ndryshojne. Nga cfare lexova jane prekur faqet qe ofrojne informacione nga fushat qe kerkojne ekspertize te vecante, si psh nga mjeksia e financa.
 

Google dhe Bandwidth!

Nisur nga M A X

Postimi i fundit 21-07-2007, 20:49:35
nga OnlineBP
Indeksimi nga Google i faqeve te brendshme te një siti

Nisur nga Syrgjyn

Postimi i fundit 28-05-2006, 15:24:15
nga DragonFire
Krijoni faqet tuaja personale me Google Pages!

Nisur nga M A X

Postimi i fundit 28-05-2006, 14:00:42
nga M A X
A ju pëlqen Favicon-i i ri i Google?

Nisur nga M A X

Postimi i fundit 14-01-2009, 11:09:51
nga html master
Awstats vs. Google Analytics

Nisur nga M A X

Postimi i fundit 23-03-2009, 14:32:48
nga Syrgjyn