Google fillon "June 2019 core update" - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Google fillon "June 2019 core update"

Google fillon "June 2019 core update"

· 4 · 883

 • Postime: 27954
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

ne: 11-06-2019, 00:55:20
Prej dates 3 te ketij muaji Google ka nisur nje update te madhe te SERPs. Shume faqe kane pesuar ndryshim dramatik te perfaqsimit ne rezultatet e kerkimit. Madje disa kane pare renie deri ne 90% te trafikut. Zerion eshte ende i ri dhe nuk ka perfaqesim te dukshem ne SERPs, keshtu qe s'kam ende gje per te treguar per kete rast.

 • Postime: 27954
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 11-06-2019, 01:11:08

 • Postime: 1113
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 11-06-2019, 16:19:48
Di ndonje hollesi se cfare ndryshimesh jane bere?

 • Postime: 27954
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 11-06-2019, 22:52:40
Di ndonje hollesi se cfare ndryshimesh jane bere?
Normal ata te Google nuk tregojne cfare ndryshojne konkretisht, vetem rezultatet e kerkimit ndryshojne. Nga cfare lexova jane prekur faqet qe ofrojne informacione nga fushat qe kerkojne ekspertize te vecante, si psh nga mjeksia e financa.

Temat e fundit