Google fillon "June 2019 core update" - Tech

×
Hyrja
Profili

Google fillon "June 2019 core update"

Google fillon "June 2019 core update"

· 4 · 667

  • Postime: 26703
  • Gjinia: Mashkull

ne: 11-06-2019, 00:55:20
Prej dates 3 te ketij muaji Google ka nisur nje update te madhe te SERPs. Shume faqe kane pesuar ndryshim dramatik te perfaqsimit ne rezultatet e kerkimit. Madje disa kane pare renie deri ne 90% te trafikut. Zerion eshte ende i ri dhe nuk ka perfaqesim te dukshem ne SERPs, keshtu qe s'kam ende gje per te treguar per kete rast.

  • Postime: 26703
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 11-06-2019, 01:11:08

  • Postime: 1111
  • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 11-06-2019, 16:19:48
Di ndonje hollesi se cfare ndryshimesh jane bere?

  • Postime: 26703
  • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 11-06-2019, 22:52:40
Di ndonje hollesi se cfare ndryshimesh jane bere?
Normal ata te Google nuk tregojne cfare ndryshojne konkretisht, vetem rezultatet e kerkimit ndryshojne. Nga cfare lexova jane prekur faqet qe ofrojne informacione nga fushat qe kerkojne ekspertize te vecante, si psh nga mjeksia e financa.

Temat e fundit