×
Hyrja
Profili

Google indekson Example.com

Google indekson Example.com

· 2 · 747

  • Postime: 26634
  • Gjinia: Mashkull
M A X
ne: 15-06-2010, 01:47:41
Nuk eshte ndonje gje e madhe, por normalisht nuk ka pse domeni shembull i internetit te zere nje vend ne indeksin e Google. Example.com ashtu si dhe example.net e example.org nuk jane te regjistrueshem dhe mbahen ne pergjithesi si domene shembuj, ashtu sic kane dhe emrin.
Ta kete fajin kafeina per kete anomali? :D

  • Postime: 2649
  • Gjinia: Mashkull
Oqeani
#1 ne: 15-06-2010, 22:35:17
Garant e ka bo qe te marrin pergjigje edhe ata kurreshtare qe shtupin example.com dhe bejne search  :D  
 

Google Lens mundeson tani leximin e shkrimit te dores

Nisur nga M A XRubrika Tech

Postimi i fundit 08-05-2020, 22:39:30
nga M A X
Si te nderroj passwordin ne Google?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 01-04-2020, 18:22:22
nga M A X
Si te perdorim Google Docs?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 23-03-2020, 13:12:38
nga InfoZ
Si ta perdorim Google Earth?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 23-03-2020, 13:10:46
nga InfoZ
Si ta perdorim Google Maps?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 23-03-2020, 13:10:01
nga InfoZ