Google indekson Example.com - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Google indekson Example.com

Google indekson Example.com

· 2 · 826

  • Postime: 27954
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

ne: 15-06-2010, 01:47:41
Nuk eshte ndonje gje e madhe, por normalisht nuk ka pse domeni shembull i internetit te zere nje vend ne indeksin e Google. Example.com ashtu si dhe example.net e example.org nuk jane te regjistrueshem dhe mbahen ne pergjithesi si domene shembuj, ashtu sic kane dhe emrin.
Ta kete fajin kafeina per kete anomali? :D

  • Postime: 2649
  • Karma: +67/-6
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 15-06-2010, 22:35:17
Garant e ka bo qe te marrin pergjigje edhe ata kurreshtare qe shtupin example.com dhe bejne search  :D  

Temat e fundit