×
Hyrja
Profili

Google jep rezultate ne kohe reale

Google jep rezultate ne kohe reale

· 2 · 590

  • Postime: 26634
  • Gjinia: Mashkull
M A X
ne: 21-12-2009, 02:05:42
Teksa po beja disa kerkime vura re se Google tani per disa terma jep dhe rezultate ne kohe reale.
Rezultatet paraqiten brenda atyre normale, por ndryshe nga ato normalet, keto ne kohe reale jepen ne nje kuti, ku me ane te teknolgjise Ajax rezultatet ndryshojne sapo ka dicka te re dhe pa pasur nevoje te rifreskosh faqen.  • Postime: 242
  • Gjinia: Mashkull
feniksi
#1 ne: 22-12-2009, 21:16:04
Faqet si twitter dhe facebook po marrin nje rol te rendesishem dhe serioz ne te gjitha aspektet ne internet. Edhe MSN ne pamej e saj te re i ja vendosur te dyja keto sherbime dhe kjo ve ne pah edhe me shume rendesin e tyre.

http://www.msn.com/preview.aspx
 

Google Lens mundeson tani leximin e shkrimit te dores

Nisur nga M A XRubrika Tech

Postimi i fundit 08-05-2020, 22:39:30
nga M A X
Si te nderroj passwordin ne Google?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 01-04-2020, 18:22:22
nga M A X
Si te perdorim Google Docs?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 23-03-2020, 13:12:38
nga InfoZ
Si ta perdorim Google Earth?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 23-03-2020, 13:10:46
nga InfoZ
Si ta perdorim Google Maps?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 23-03-2020, 13:10:01
nga InfoZ