Google jep rezultate ne kohe reale - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Google jep rezultate ne kohe reale

Google jep rezultate ne kohe reale

· 2 · 652

  • Postime: 27977
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

ne: 21-12-2009, 02:05:42
Teksa po beja disa kerkime vura re se Google tani per disa terma jep dhe rezultate ne kohe reale.
Rezultatet paraqiten brenda atyre normale, por ndryshe nga ato normalet, keto ne kohe reale jepen ne nje kuti, ku me ane te teknolgjise Ajax rezultatet ndryshojne sapo ka dicka te re dhe pa pasur nevoje te rifreskosh faqen.  • Postime: 242
  • Karma: +2/-0
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 22-12-2009, 21:16:04
Faqet si twitter dhe facebook po marrin nje rol te rendesishem dhe serioz ne te gjitha aspektet ne internet. Edhe MSN ne pamej e saj te re i ja vendosur te dyja keto sherbime dhe kjo ve ne pah edhe me shume rendesin e tyre.

http://www.msn.com/preview.aspx

Temat e fundit