×
Hyrja
Profili

Google Lens mundeson tani leximin e shkrimit te dores

Google Lens mundeson tani leximin e shkrimit te dores

· 1 · 344

  • Postime: 26634
  • Gjinia: Mashkull
M A X
ne: 08-05-2020, 22:39:30
Ju ka rene rasti qe te jeni ne nje mbledhje, apo ne klase, apo ne cdo situate tjeter, kur keni marre shenime me dore dhe keto shenime pastaj duhet t'i hidhni ne kompjuter. Tani eshte bere shume me e lehte dicka e tille duke perdorur Google Lens, teknologjine e Google, e cila mundeson gjetjen e informacioneve relevante bazuar ne cdo imazh te dhene. Tani ky funksion jo vetem gjen informacione shtese, por kupton dhe shkrimin e dores duke e kthyer ne shkrim te dixhitalizuar.
 

Si te nderroj passwordin ne Google?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 01-04-2020, 18:22:22
nga M A X
Si te perdorim Google Docs?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 23-03-2020, 13:12:38
nga InfoZ
Si ta perdorim Google Earth?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 23-03-2020, 13:10:46
nga InfoZ
Si ta perdorim Google Maps?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 23-03-2020, 13:10:01
nga InfoZ
Si te fitosh para nga Google?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 08-04-2020, 19:47:09
nga M A X