Google Lens mundeson tani leximin e shkrimit te dores - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

 Google Lens mundeson tani leximin e shkrimit te dores

   Google Lens mundeson tani leximin e shkrimit te dores

  · 1 · 1513

  • Postime: 28652
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

  ne: 08-05-2020, 22:39:30
  Ju ka rene rasti qe te jeni ne nje mbledhje, apo ne klase, apo ne cdo situate tjeter, kur keni marre shenime me dore dhe keto shenime pastaj duhet t'i hidhni ne kompjuter. Tani eshte bere shume me e lehte dicka e tille duke perdorur Google Lens, teknologjine e Google, e cila mundeson gjetjen e informacioneve relevante bazuar ne cdo imazh te dhene. Tani ky funksion jo vetem gjen informacione shtese, por kupton dhe shkrimin e dores duke e kthyer ne shkrim te dixhitalizuar.

  Temat e fundit