×
Hyrja
Profili

Google merr me qera nje kope me Dhi !!

Google merr me qera nje kope me Dhi !!

· 10 · 1075

 • Postime: 26634
 • Gjinia: Mashkull
M A X
ne: 01-05-2009, 20:49:18
...pa bere shaka fare Google ka vendosur vertete te marre nje kope me Dhi ne menyre qe te hane barin qe ndodhet rreth ndertesave te qendres se Google ne Mountain View. Sic njoftojne ne kete postim Dhite do te kujdesen jo vetem per ngrenien e barit, por edhe per plehrimin e vendit :DBurimi: http://googleblog.blogspot.com/2009/05/mowing-with-goats.html

 • Postime: 174
 • Gjinia: Mashkull
erand81
#1 ne: 01-05-2009, 21:12:39
 LOL pse nuk i dhe Dhive logon e Google ne trup? LOL

 • Postime: 26634
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#2 ne: 01-05-2009, 21:17:46
Pritet te bjere rendimenti i punes ne Mountain View dhe ne tere Silicon Valley si rezultat i Dhive te Google, qe njihen per qelbjen e ambjentit ku jetojne LOL

 • Postime: 328
 • Gjinia: Mashkull
AT¹
#3 ne: 01-05-2009, 21:36:43
...pa bere shaka fare Google ka vendosur vertete te marre nje kope me Dhi ne menyre qe te hane barin qe ndodhet rreth ndertesave te qendres se Google ne Mountain View. Sic njoftojne ne kete postim[/url
Çudi  hmmmmm:
Dhitë janë të njohura për atë se nuk hanë edhe aq shumë barin  :)

 • Postime: 26634
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#4 ne: 01-05-2009, 21:44:45
S'ka dyshim se duhet e kishin marre Dele me mire :D

 • Postime: 74
 • Gjinia: Mashkull
erNis
#5 ne: 01-05-2009, 22:57:42
Interesant ky lajmi :) MAX kur te hapesh zyren e ZeriYt do te lidh un me nje tip qe ka Gomare qe te hajne barin e oborrit :D hahaha!

 • Postime: 61
Ervis Tusha
#6 ne: 02-05-2009, 00:21:18
ky eshte lajmi i pare qe google jep info mbi punoret e saj (nuk dihet numri real) 200 dhi

kushedi sa do e ken rrogen ato korrset e barit :):)  :)

 • Postime: 982
 • Gjinia: Mashkull
UrL
#7 ne: 02-05-2009, 00:29:04
hahahahahaaaa  LOL

 • Postime: 260
reklamat
#8 ne: 02-05-2009, 01:19:49
Max do ta shtroje me cimento oborrin :)
Sa kam qeshur   :)

 • Postime: 170
hecto
#9 ne: 02-05-2009, 02:39:09
hahaha....ju paska dal fati edhe dhive.

 

Google Lens mundeson tani leximin e shkrimit te dores

Nisur nga M A XRubrika Tech

Postimi i fundit 08-05-2020, 22:39:30
nga M A X
Si te nderroj passwordin ne Google?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 01-04-2020, 18:22:22
nga M A X
Si te perdorim Google Docs?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 23-03-2020, 13:12:38
nga InfoZ
Si ta perdorim Google Earth?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 23-03-2020, 13:10:46
nga InfoZ
Si ta perdorim Google Maps?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 23-03-2020, 13:10:01
nga InfoZ