Google merr me qera nje kope me Dhi !! - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Google merr me qera nje kope me Dhi !!

Google merr me qera nje kope me Dhi !!

· 10 · 1147

 • Postime: 28220
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

ne: 01-05-2009, 20:49:18
...pa bere shaka fare Google ka vendosur vertete te marre nje kope me Dhi ne menyre qe te hane barin qe ndodhet rreth ndertesave te qendres se Google ne Mountain View. Sic njoftojne ne kete postim Dhite do te kujdesen jo vetem per ngrenien e barit, por edhe per plehrimin e vendit :DBurimi: http://googleblog.blogspot.com/2009/05/mowing-with-goats.html

 • Postime: 174
 • Karma: +0/-5
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 01-05-2009, 21:12:39
 LOL pse nuk i dhe Dhive logon e Google ne trup? LOL

 • Postime: 28220
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 01-05-2009, 21:17:46
Pritet te bjere rendimenti i punes ne Mountain View dhe ne tere Silicon Valley si rezultat i Dhive te Google, qe njihen per qelbjen e ambjentit ku jetojne LOL

 • Postime: 328
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 01-05-2009, 21:36:43
...pa bere shaka fare Google ka vendosur vertete te marre nje kope me Dhi ne menyre qe te hane barin qe ndodhet rreth ndertesave te qendres se Google ne Mountain View. Sic njoftojne ne kete postim[/url
Çudi  hmmmmm:
Dhitë janë të njohura për atë se nuk hanë edhe aq shumë barin  :)

 • Postime: 28220
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 01-05-2009, 21:44:45
S'ka dyshim se duhet e kishin marre Dele me mire :D

 • Postime: 74
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 01-05-2009, 22:57:42
Interesant ky lajmi :) MAX kur te hapesh zyren e ZeriYt do te lidh un me nje tip qe ka Gomare qe te hajne barin e oborrit :D hahaha!

 • Postime: 61
 • Karma: +0/-0

#6 ne: 02-05-2009, 00:21:18
ky eshte lajmi i pare qe google jep info mbi punoret e saj (nuk dihet numri real) 200 dhi

kushedi sa do e ken rrogen ato korrset e barit :):)  :)

 • Postime: 982
 • Karma: +3/-3
 • Gjinia: Mashkull

#7 ne: 02-05-2009, 00:29:04
hahahahahaaaa  LOL

 • Postime: 260
 • Karma: +2/-5

#8 ne: 02-05-2009, 01:19:49
Max do ta shtroje me cimento oborrin :)
Sa kam qeshur   :)

 • Postime: 170
 • Karma: +0/-0

#9 ne: 02-05-2009, 02:39:09
hahaha....ju paska dal fati edhe dhive.

Temat e fundit