×
Hyrja
Profili

Google Plus rritet me aq shume shpejtesi sa nuk ka me hapesire ne hard-disk

Google Plus rritet me aq shume shpejtesi sa nuk ka me hapesire ne hard-disk

· 5 · 624

  • Postime: 95
Yeahyeahs
ne: 11-07-2011, 04:36:49
Citim
Ju kerkojne ndjese per "spam" qe u dergua kete mbasdite.

Per rreth 80 minuta ne ishin tej kapacitetit ne diskun e sherbimit qe dergoj notifications, ose lajmerimet ne email. Keshtu, sistemi joni provonte te dergonte vazhdimisht notifications pa ndaluar.

Nuk e prisnim nje rritje kaq te shpejte, por duhej ta planifikonim.
Nderkohe, qe raportohet qe Google+ te kete arritur ne 4,5 milion perdorues tashme.

Burimi zyrtar :


Per ftesa per Google+, me dergoni nje mesazh privat  hmmmmm:
« Editimi i fundit: 11-07-2011, 11:16:51 nga M A X »

  • Postime: 26634
  • Gjinia: Mashkull
M A X
#1 ne: 11-07-2011, 11:17:04
E lexova dhe une dje kete njoftim. Duket qarte se G+ eshte pritur shume mire. Lexon gati vetem lavderime dhe mesazhe pozitive per te. Ne fakt ata jane duke e testuar live platformen e re, ndaj dhe nuk po e hapin per publikun e gjere. Them se nga fundi i ketij muaji G+ do te jete pjekur sa duhet per t'u hapur per te gjithe.

  • Postime: 26634
  • Gjinia: Mashkull
M A X
#2 ne: 11-07-2011, 11:37:48
LOL , shihni pak kete :D

  • Postime: 691
  • Gjinia: Mashkull
SocialNetwork
#3 ne: 11-07-2011, 13:22:13

  • Postime: 691
  • Gjinia: Mashkull
 

Google Lens mundeson tani leximin e shkrimit te dores

Nisur nga M A XRubrika Tech

Postimi i fundit 08-05-2020, 22:39:30
nga M A X
Si te nderroj passwordin ne Google?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 01-04-2020, 18:22:22
nga M A X
Si te perdorim Google Docs?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 23-03-2020, 13:12:38
nga InfoZ
Si ta perdorim Google Earth?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 23-03-2020, 13:10:46
nga InfoZ
Si ta perdorim Google Maps?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 23-03-2020, 13:10:01
nga InfoZ