Google Plus rritet me aq shume shpejtesi sa nuk ka me hapesire ne hard-disk - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Google Plus rritet me aq shume shpejtesi sa nuk ka me hapesire ne hard-disk

Google Plus rritet me aq shume shpejtesi sa nuk ka me hapesire ne hard-disk

· 5 · 711

 • Postime: 95
 • Karma: +0/-0

ne: 11-07-2011, 04:36:49
Citim
Ju kerkojne ndjese per "spam" qe u dergua kete mbasdite.

Per rreth 80 minuta ne ishin tej kapacitetit ne diskun e sherbimit qe dergoj notifications, ose lajmerimet ne email. Keshtu, sistemi joni provonte te dergonte vazhdimisht notifications pa ndaluar.

Nuk e prisnim nje rritje kaq te shpejte, por duhej ta planifikonim.
Nderkohe, qe raportohet qe Google+ te kete arritur ne 4,5 milion perdorues tashme.

Burimi zyrtar :


Per ftesa per Google+, me dergoni nje mesazh privat  hmmmmm:
« Editimi i fundit: 11-07-2011, 11:16:51 nga M A X »

 • Postime: 28056
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 11-07-2011, 11:17:04
E lexova dhe une dje kete njoftim. Duket qarte se G+ eshte pritur shume mire. Lexon gati vetem lavderime dhe mesazhe pozitive per te. Ne fakt ata jane duke e testuar live platformen e re, ndaj dhe nuk po e hapin per publikun e gjere. Them se nga fundi i ketij muaji G+ do te jete pjekur sa duhet per t'u hapur per te gjithe.

 • Postime: 28056
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 11-07-2011, 11:37:48
LOL , shihni pak kete :D

 • Postime: 692
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 11-07-2011, 13:22:13

 • Postime: 692
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

Temat e fundit