×
Hyrja
Profili

Google sfidon Facebook

Google sfidon Facebook

· 1 · 532

  • Postime: 27104
  • Gjinia: Mashkull
Berni
ne: 28-07-2010, 16:01:51
Google ka vendosur të sfidojë Facebook dhe ka filluar të vendosë kontakte me producentët e lojrave on line për t’i dhënë jetë një shërbimi të ri e konkurrues.

Sipas burimeve të cituara nga “Wall Street Journal”, Google ka kontaktuar Playdom, Electronic Arts, Playfish dhe Zynga Game Network, shoqëri tek e cila ajo është bërë aksionere.

Përpjekjet e Google në ambjentin e lojrave tregojnë tentativën e radhës të Mountain View për të tërhequr përdoruesit dhe fitimet që vijnë nga publiciteti on line. TCH
 

Google Lens mundeson tani leximin e shkrimit te dores

Nisur nga M A XRubrika Tech

Postimi i fundit 08-05-2020, 22:39:30
nga M A X
Si te nderroj passwordin ne Google?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 01-04-2020, 18:22:22
nga M A X
Si te perdorim Google Docs?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 23-03-2020, 13:12:38
nga InfoZ
Si ta perdorim Google Earth?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 23-03-2020, 13:10:46
nga InfoZ
Si ta perdorim Google Maps?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 23-03-2020, 13:10:01
nga InfoZ