Google+ - 2 - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Google+

Google+

· 26 · 3195

  • Postime: 27954
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

#25 ne: 28-12-2011, 19:36:39
Prej datës 27 dhjetor rrjeti social Google+ ka arritur më shumë se 62 milion përdorues. Rreth 625 000 persona çdo ditë i bashkohen rrjetit të gjigantit të kërkimeve Google.

Me këto ritme pritet që në fund të shkurtit të vitit të ardhshëm Google+ të arrijë 100 milion ndërsa 200 milion pritet ti arrijë në fillim të gushtit. Kurse për kapjen e shifrës 300 milion do të ti duhet të presë vitin 2013.

Shumica e përdoruesve të rinj po vijnë nga aktivizimi i Google+ në telefonat Android, sistem operimi i cili ofrohet nga Google. /shekulli

Temat e fundit