×
Hyrja
Profili

Hackohet Top-Channel.TV

Hackohet Top-Channel.TV

· 55 · 4246

  • Postime: 3256
  • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#50 ne: 02-05-2011, 22:22:45
Per mua ne rregull eshte.Tash e pash.

  • Postime: 26635
  • Gjinia: Mashkull
M A X
#51 ne: 04-05-2011, 01:09:11
Po kam dyshim se i kane bere IPse time Ban.  :D

  • Postime: 1111
  • Gjinia: Mashkull
Poshnjari
#52 ne: 04-05-2011, 04:17:35
ka mundesi Olti se kam kohe qe ndjek vazhdimisht tch dhe nuk kam pasur as nje problem lol

  • Postime: 406
[Joni]
#53 ne: 04-05-2011, 15:20:35
Olti as mua nuk me hapet kshu qe mos u shqeteso :P

  • Postime: 2649
  • Gjinia: Mashkull
Oqeani
#54 ne: 07-05-2011, 17:22:10
Webi hapet dhe punon mire, po me mire mos te ishte hapur fare :D. Seriozisht mua ma shpif ai web-site . Duke pase  paraysh TOP-Channel si medium duhen ta kene nje faqe me profesionale.