Hakerët Shqiptar u kunderpergjgjen atyre serbë - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Hakerët Shqiptar u kunderpergjgjen atyre serbë

Hakerët Shqiptar u kunderpergjgjen atyre serbë

· 6 · 1076

 • Postime: 3
 • Karma: +0/-0

ne: 13-03-2011, 12:27:30
Hakerët Shqiptar u kunderpergjgjen atyre serbë duke thyer webfaqen e '' Radio Beograd-it ''Pasi qe Hakeret Serb Kan Sulmuar faqen e Ministris se drejtsis http://justice.gov.al/ duke ju shkruar qe ''Kosova eshte Serbi''
Si gjithmon Pergjigjet kunder serbeve i kthyen nje grup hackeresh nga Kosova i quajtur '' Kosova Network Security ''  duke Thyer Webfaqen e Radio e Beogradit dhe thonë se le te degjojn Degjuesit e Beogradit se Kosova esht Republik dhe texti siq shifët ne faqe '' MOS HYNI NE LOJ , NESE NUK DINI TA LUANI LOJEN'' mesazh shkruar per hakerët serb siq duket. ende administratoret e webfaqes nuk kan mar ndonje masë per ta kthyer ne gjendje normale

Ministria e Drejtsise -> http://www.zone-h.org/mirror/id/13204999
Radio e Beogradit -> http://www.radiobeograd-umrezenanauka.rs/
Update 23:15  - 12/03/2011

By: Kosova Network Security

 • Postime: 359
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#1 ne: 13-03-2011, 16:51:57
bravo ;)   mpelqeu tejmase shkrimi :
MOS HYNI NE LOJ , NESE NUK DINI TA LUANI LOJEN'' 


jeni 1-sha o hakera ,vec vazhdoni, dhe tregojuni se me kend kan pun ato far "serbian"  :perqafim :perqafim ju lovi JustA

#2 ne: 13-03-2011, 20:03:57
oooo Kosova Networks Security mat foriti

hackerat mat mir n kosov jeni ska kush jav kalon bravo..

hallall ju koft :P
fuck Serbia & russia

#3 ne: 13-03-2011, 22:26:05

 • Postime: 1113
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 13-03-2011, 23:50:07
Akoma nuk i keni lene kote mo? hmmmmm:

 • Postime: 171
 • Karma: +0/-1
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 14-03-2011, 10:09:22
LOL Kane shije te mire keta "hakerat" pasi qe gjithmone lene nga nje kenge te Unikkatilit :D

Temat e fundit