×
Hyrja
Profili

Hakerët Shqiptar u kunderpergjgjen atyre serbë

Hakerët Shqiptar u kunderpergjgjen atyre serbë

· 6 · 981

  • Postime: 3
Dr.SiLnTHiLL
ne: 13-03-2011, 12:27:30
Hakerët Shqiptar u kunderpergjgjen atyre serbë duke thyer webfaqen e '' Radio Beograd-it ''Pasi qe Hakeret Serb Kan Sulmuar faqen e Ministris se drejtsis http://justice.gov.al/ duke ju shkruar qe ''Kosova eshte Serbi''
Si gjithmon Pergjigjet kunder serbeve i kthyen nje grup hackeresh nga Kosova i quajtur '' Kosova Network Security ''  duke Thyer Webfaqen e Radio e Beogradit dhe thonë se le te degjojn Degjuesit e Beogradit se Kosova esht Republik dhe texti siq shifët ne faqe '' MOS HYNI NE LOJ , NESE NUK DINI TA LUANI LOJEN'' mesazh shkruar per hakerët serb siq duket. ende administratoret e webfaqes nuk kan mar ndonje masë per ta kthyer ne gjendje normale

Ministria e Drejtsise -> http://www.zone-h.org/mirror/id/13204999
Radio e Beogradit -> http://www.radiobeograd-umrezenanauka.rs/
Update 23:15  - 12/03/2011

By: Kosova Network Security

  • Postime: 359
  • Gjinia: Femer
JustA
#1 ne: 13-03-2011, 16:51:57
bravo ;)   mpelqeu tejmase shkrimi :
MOS HYNI NE LOJ , NESE NUK DINI TA LUANI LOJEN'' 


jeni 1-sha o hakera ,vec vazhdoni, dhe tregojuni se me kend kan pun ato far "serbian"  :perqafim :perqafim ju lovi JustA
Ulber
#2 ne: 13-03-2011, 20:03:57
oooo Kosova Networks Security mat foriti

hackerat mat mir n kosov jeni ska kush jav kalon bravo..

hallall ju koft :P
fuck Serbia & russia
gzimiahs
#3 ne: 13-03-2011, 22:26:05

  • Postime: 1108
  • Gjinia: Mashkull
Poshnjari
#4 ne: 13-03-2011, 23:50:07
Akoma nuk i keni lene kote mo? hmmmmm:

  • Postime: 171
  • Gjinia: Mashkull
Admirimi
#5 ne: 14-03-2011, 10:09:22
LOL Kane shije te mire keta "hakerat" pasi qe gjithmone lene nga nje kenge te Unikkatilit :D
 

Lufta Online Mes Hakerëv Shqiptar dhe atyre serb.

Nisur nga Dr.SiLnTHiLLRubrika Tech

Postimi i fundit 14-03-2011, 19:27:31
nga D4rkw0rm